Nefunguje mi Instagram

martina_90
31. mar 2023

Ahojte od rána mi nejde instagram. Stretli ste sa už s takým problémom? Posielam foto

anita6666
31. mar 2023

Bodaj by to bola pravda! navždy!

zelenakobyla123
31. mar 2023

@anita6666 keď ti tak instagram vadí, tak ho proste nemaj nie? Prečo by ho mali zrušiť všetkým??

liusa82
31. mar 2023

Nie.Mne normálne načita stránku.Ale 2 účty mi už samovolne zrušili.Asi preto že som tam nemala nijakú aktivitu.Teda fotky nijaké pridané.Tak som si tam dala aspoň z času na čas neverejne nejaké obrázky a odvtedy sa mi to nestalo.Možno to budeš mať aj ty tak.Inak neviem

evica17
31. mar 2023

@liusa82 to kedy ty zrušili ? Lebo ja nikdy nič nepridávam a fakt mám Instagram na sledovanie nejakých zaujímavých stránok a teda nerada by som aby mi ho zrušili,ale už dva roky ho mam

larrylurex
31. mar 2023

Skúšala si odinštalovať a znovu nainštalovať?

liusa82
31. mar 2023

@evica17 Obidva asi tak po pol roku plus mínus.Nechápem ani ja prečo,lebo nič také som tam ani nezdielala neslušne ani nekomentovala.Tiež som to mala iba na sledovanie stránok a to tiež normálnych.Ale potom som niekde čitala že oni to takto sem tam mažú ak tam neni nijaká aktivita.Ja som nemala ani profilovú foto ani nijaké
príspevky.Teraz si z času na čas tam nahrám nejakú somarinu akože som aktívna a už vyše roka mám pokoj🙂