Nefunguje Magio TV

sabenka21
28. jún 2022

Ahojte taka otazocka funguje niekomu Magio Tv? Nam uz od nedele nejde absolutne nic iba sem tam ked to zapneme tak nejaky zvuk sekany to vida ale inak nic obraz ziadny..viem ze mali nejku poruchu ale ze by to este stale nedali doporiadku? Dakujem za odpovede 😉

saxana000
28. jún 2022

Reset modemu si skusala?mate aj internet od noch?ten ide? Zavolat im a nahlasit po sieti preveria kde je problem ci na ceste alebo priamo v domacnosti.nam takto odisiel modem museliho prist vymenit

0silvia0
28. jún 2022

@sabenka21 nám funguje

zabulienka266
28. jún 2022

@sabenka21 nám funguje viacmenej všetko, sme cez optiku. Plný internet, je o tom, že mali kyberneticky útok v nedeľu a služby nefungujú ako by mali. Na infolinku sa vraj už dovolas, ale appka nejde.... Pracujú intenzívne na spojazdnení všetkých služieb.
https://www.facebook.com/115969791812982/posts/...

sabenka21
autor
28. jún 2022

@saxana000
@zabulienka266 dakujem vyskusame ked tak skusim zavolat..internet ide normalne tak neviem kde moze byt chyba

athom
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mpg
28. jún 2022

@sabenka21 Ja som raz pozorovala opravára ako nám opravoval, tak treba skontrolovať ako svieti modem, ak červeným, tak treba stlačiť posledné tlačítko a začne svietiť zeleným a vtedy už TV ide.

sissy27
28. jún 2022

@sabenka21 akože od nedele ti nejde platená služba a ty nie si schopná zavolať im na poruchovú linku a zistiť čo s tým?? Radšej po dvoch dňoch napíšeš na mk?? Mne sa asi sníva... A to zrovna Magio má celkom slušný zákaznícky servis...tak nič, seď a pozeraj do steny, možno sa to vyrieši.
Chyba môže byť na strane telekomu, v tvojom prijímači, v kábli, kdekoľvek.

sabenka21
autor
28. jún 2022

@sissy27 dakujem ti za milu odpoved takychto ludi tu treba😉vies niekto ma aj ine konicky ako pozerat telku a napadlo ma to opytat sa tu ved predsa je to forum pre ludi a niekedy to vypadne a znova naskoci tak sa clovek len zo zvedavosti opyta a mozno svojou otazkou aj pomoze ostatnym..ale dobrych ludi a takych dokonalych ako si ty vsade treba 😉

sissy27
28. jún 2022

@sabenka21 bohvie, na čo telekom zriadil zákaznícky servis, technickú podporu a poruchovú linku a prečo tých ľudí platia 🙄🙄🙄 fakt mi toto hlava neberie, telekom ako poskytovateľ služby by ti to dávno, ochotne a bezplatne vyriešil, ale nie, sabenka je na to asi príliš hrdá alebo ja neviem… alebo má proste len rada pokazené veci, no 😅

sabenka21
autor
28. jún 2022

@sissy27 🤣🤣🤣🤣🤣