Názov filmu, v ktorom sa niekto zadusil poduškou

alguno
20. feb 2022

Ahojte, potrebujem poradiť. Neviem si spomenúť na názov filmu, ktorý som videla ešte ako malá. Spomínam, si len na to, ako v noci niekto zadusil poduškou - dvojičky neviem či neboli ešte bábätká. Je to dráma, neviem či nebol nakoniec ich otec....ale tým som si neni istá. Matka sa totálne zrútila, vyšetrovalo sa to...to je všetko čo si pamätám.

zuzahajdulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelca0510
20. feb 2022

@alguno to je dosť malo. Skús si toto zadať do Googlu,plus rok kedy si to asi videla,daj si nejaké orientačné body. Pamätáš si aspoň hercov? Prostredie? Viac dejú?

zuzahajdulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edien
20. feb 2022

@zuzahajdulka 🤦 mňa by tiež zaujímal názov filmu,prehanate to ako fakt nechápem. Počúvam najradšej krimi podcasty, mám najradšej filmy s vraždami a ducharcinami a som psychicky ok 😅

zuzahajdulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
edien
20. feb 2022

@zuzahajdulka nepôsobí na mňa narušené ani jej príspevok,ani profil,nebojte sa. Sú ženy,čo nemajú radi romantické filmy ako napr ja

rebekamarcusko
20. feb 2022

📌

alguno
autor
20. feb 2022

@zuzahajdulka nie som mamička. Pozerali sme to celá rodina vtedy. Viem, že to bol veľmi smutný film.
NIe ste náhodou psychicky labilná? Netrpíte schizofréniou?

zuzahajdulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alguno
autor
20. feb 2022

@zuzahajdulka Ako Vás to mohlo napadnúť? Zrejme nebudte celkom v poriadku. Prajem skoré uzdravenie.

zuzahajdulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittykat22
20. feb 2022

@zuzahajdulka vnimavost k okoliu? 😀 to si robis srandu. Ved si tu vymyslal somariny a snazis sa autorovi temy podsunut, ze chce zavrazdit dieta ktore ani nema.

ava11
20. feb 2022

@kittykat22 toto je dokument a nie je v nom absolutne nic z toho, co hlada autorka

kittykat22
20. feb 2022

@ava11 tak skus nieco pridat ty.

ava11
21. feb 2022

@kittykat22 ja nebudem skusat, kedze neviem 🤷🏻‍♀️ Ale nerozumiem potrebe pridat nieco absolutne ine. Mimochodom ten dokumento-film, ktory si pridala, je vyborny, kazdemu odporucam.

alguno
autor
21. feb 2022

@kittykat22 nie je to ono. Ale vďaka za tip.