Názov filmu s Elle Fanning

11. feb 2022

Hladam film, je to tom , ako sa hlavna hrdinka, tusim ju hra Ella Fanning narodi vo verejnom dome, cele detstvo tam zije a aj z nej sa nakoniec stane lahka zena, ale stretne muza, zalubi sa a zmeni svoj zivot...nejake napady, ktory je to film? nemozem sa k nemu dopatrat. Dakujem 🙂

ella_price
11. feb 2022

Galveston?

autor
11. feb 2022

@ella_price nie nie, to bol taky film zo starsej doby...

lucyluska
11. feb 2022

Ja poznám akurát pretty baby zo 78 roku, s Brooke Shields.

pondelok01
11. feb 2022

Vanity Fair

heln
11. feb 2022

tiez mi to nieco pripomina, ale neviem ci tam hrala ona, on bol maliar, ona bola prostitutka, zamilovali sa, mali dceru, on zomrel chudobny, potom cestovali lodou a stroskotali, bordelmama sa utopila, tak ta prostitutka prevzala na seba jej identitu a potom patrala po dcere.... ale neviem ci je to ono.

gemmadimare
11. feb 2022

@heln jo ale to nebola Ella Fanning, ale Robin Wright Penn a film sa vola Moll Flanders🙂 zbožňujem ten film.

ivas7
11. feb 2022

Nie je to s Dakotou Fanning film Brimstone?

petamich
11. feb 2022

teraz ma byt aj novy film Vykupena laska (sfilmovany podla knihy od Francine Rivers) a je to o dievcatku, ktore predali na prostituciu a potom stretla muza...dej ako opisujes ale nehra tam Fanning Redeeming Love je originalny nazov

autor
11. feb 2022

@petamich ano, ano, presne toto 🙂 dakujem....neviem preco som si myslela, ze tam hra elle :D

heln
11. feb 2022

@gemmadimare vdaka za info, bol to pekny film.

gemmadimare
11. feb 2022

@heln ☺️