Naturzon - skúsenosti

kavicka12
18. dec 2022

Ahojte máte skúsenosti s týmto internetovým obchodom?Niečo som si objednala a prišiel mi mail že doručenie môže trvať dlhšie nakoľko to je zo zahraničia?

artmaka
2. jan 2023

@kavicka12 dobrý deň, ako ste dopadli s obchodom? Doručili objednane veci a boli ok? Akurát tiež uvažujem nad nákupom u nich. Ďakujem

kavicka12
autor
2. jan 2023

@artmaka áno kupovala dom klávesy veľké detské a sú super aj dodanie bolo trocha dlhšie 5 dní

artmaka
3. jan 2023

@kavicka12 super, dakujem 😉

vanessahazi
3. júl 2023

@kavicka12 neodporucam, na veci som sa tešila a prišli úplne nekvalitne a navyše z číny ..

lucinkak87
20. aug 2023

@vanessahazi 🤣 čo teraz nieje z Číny???

vanessahazi
20. aug 2023

@lucinkak87 narážala som na tú kvalitu a ako tam písali rýchle doručenie a čakala som asi týždeň ;) o tej kvalite ani nehovorím, len som to rozbalila a produkt sa mi rozpadol, objednala som si “uterák” za 8,99€ či koľko a došla mi obyčajná handra 😂 nie je to dostatočne overený a spoľahlivý eshop, máš aj kvalitnejšie eshop-y, ktoré nemajú alebo nepredávajú veci z číny, nuž moja chyba, mala som si to pred tým overiť, následné vrátenie máš na vlastné náklady do 14dní, keď som to chcela vrátiť a poslať späť, za poštovné som skoro odpadla (podotýkam, nevratíli by mi ho) tak som to nakoniec ani nevrátila ..

kavicka12
autor
20. aug 2023

@vanessahazi to ma mrzí,nám klávesy fungujú stale aj ked s nimi moj autista narába vselijak😂