Nákup na stránke Zoya fashion

nelys
29. apr 2021

Dborý deň, chcela by som sa opýtať či máte niekto skúsenosti, či už zle alebo dobre so stránkou Zoya fashion. Ďakujem

777gabi
6. máj 2021

@nelys akurát dnes mi prišli odtiaľ detske šaty.. spokojnosť.

nelys
autor
6. máj 2021

@777gabi naozaj? Nemôžem vás poprosiť fotku? Ako dlho trvalo zaslanie?

777gabi
6. máj 2021

@nelys asi týždeň.

timca598
10. máj 2021

@777gabi mohla by som poprosiť aj ja fotku ? Ideme malu krstiť a zarovno s tým budeme mat aj svadbu tak ma zaujíma ze ci ozaj prúdu také ako sú na obrázku pre moju bambulku satocky

nelys
autor
10. máj 2021

@timca598 ja som dnes objednala, tak som zvedavá. Keď prídu pridám fotku.

777gabi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nelys
autor
13. máj 2021

Šaty prišli behom dvoch dní a sú krásne 😊

777gabi
13. máj 2021

@nelys sú nádherné, super.

emiquita
8. aug 2021

@777gabi, @nelys prosím vás ako ste vyberali veľkosť? Len podľa obvodu hrudníka? Lebo podľa veku to riadne lieta

nelys
autor
9. aug 2021

@emiquita áno podľa obvodu lebo vekovo mi to vôbec nesedelo

emiquita
9. aug 2021

@nelys a podľa toho obvodu vám to ako vyšlo? Ten udávany obvod je obvod šiat? Či je to reálna veľkosť hrudníka pre aký sedia? Neviem sa rozhodnúť, lebo mala má hrudník 45 ale šaty s obvodom 50 čo mám doma jej prevleciem ltt.

vladka1828
11. aug 2021

@emiquita Ahoj, nám dnes prišli šaty zo stránky Zoya fashion.....a tiež sme objednávali podľa obvodu hrudníka a pekne jej sadli 😉 Dodanie bolo v priebehu 2 dní .

777gabi
11. aug 2021

@emiquita podľa obvodu

nelys
autor
16. aug 2021

@777gabi super 😊

derika9
28. sep 2021

Ahojte, poslali ste niekto naspat saty firme zoyafashion? Ja som im poslala naspat 2 saticky ktore nam nesadli - e- maily sa mi o nich vracaju a neda sa in dovolat? Podla doporucenky balicek im dorazil pred 12 dnami.

nelys
autor
28. sep 2021

@derika9
Bohužiaľ nám sedeli takže som neposielala nič

derika9
5. okt 2021

@nelys dakujem

adkapatka
7. okt 2021

@derika9 prosím vás, ja mám taký istý problém. Šaty som poslala naspäť, na pošte boli vyzdvihnuté a nikto sa mi neozyva. Ako ste dopadli? Vrátili Vám už peniaze?

adkapatka
14. okt 2021

@nelys moja osobná skúsenosť je veľmi zlá. Šaty nesedeli tak sme ich poslali naspäť. Vyzdvihnuté boli 20.9.2021 a dodnes nemám peniaze. Komunikácia s nimi je nemožná, všetky e-maily sa vracajú ako nedorucene, kontakt.formulár na stránke nefunguje. Pýšia sa šatami má vysokej úrovni ale skôr mi prídu ako podvodnici ktorí si tovar na pošte prevzali a už sa viac neozvali a nechcú vrátiť peniaze.
Neodporúčam nikomu aby tam nakupoval. Aj tak tá kvalita šiat nestojí za toľké peniaze.

derika9
20. okt 2021

@adkapatka mne sa nakoniec podarilo im spravu poslat a dostala som naspat odpoved s arogantnym tonom ze do 14 dni mam peniaze. To bolo pred mesiacom. Vcera mi prisla sprava ze moja objednavka bola vratena a peniaze mi poslali. Zatial ich ba ucte nemam, ale prisiel mi polsky mail z pay u ze do 2 dni ki vracaju peniaze (asi) Po polsky velmi nerozumiem. Tak cakam.

derika9
20. okt 2021

@adkapatka skus im odpovedat na spravu ktore si od nich dostala “order shipped” Mne sa cez ten mail sa podarilo s nimi spojit

derika9
20. okt 2021

Takze moja osobna skusenost: pokial ste zvyknute objednat veci av pripade ze sa Vam nesedia alebo nepacia vratit ich, tak zoyafashion neni dobra stranka na to. Skoro ziadna alebo velmi zla komunikacia, nemaju kompetentnu osobu na slovenskej stane na ktoru sa daku vase otazky prip. staznosti adresovat. Ich mailove adresy maloksdy alebo len randomne funguju a tel. cislo maju iba do polska, ktore Vam nikto nezodvyhne. Po viac ako mesiac vratenia produktov stale nemam peniaze spat - vraj su uz na ceste…

adkapatka
20. okt 2021

@derika9 už mi ich vrátili. Ale bol to veľký boj. Ja som im stále vypisovali aj do Poľska, aj na fb, aj zle recenzie a sťažnosti som im pisala. Sú to podvodníci a vôbec nedodržujú obchodné podmienky pretože balík prebrali 20.9.2021 a peniaze mi vrátili 18.10.2021 po mesiaci, čo je takmer 30 dni a nie 14!! Už nikdy v živote u nich nič neobjednam a ani to nikomu neodporúčam.

handmadebracelet
18. dec 2022

baby tie šaty su s ali, shein a podobne.. na sheine som malej. chcela kupit šaty, no jej veľkost tam už nemali, zohnala som len na zoya fashiom za prestrelenu cenu, ale kedze na svadbe všetky druzicky dievcatka budu mat tieto šaty objednala som, no čakam este len na dorucenie.. cize by som tam viac uz nekupila kedby. nepotrebujem