Nákup cez swappie.sk

alanteriel
18. apr 2021

Ahojtez máte nejaké skúsenosti s nákupom mobilu zo stránky swappie? Ste spokojné?

dominikac321
18. apr 2021

propagovala to jedna kosicka na instagrame a ona chvalila, reklamu maju obrovsku..

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alanteriel
autor
18. apr 2021

Áno viem že majú všade reklamy aj že to dosť "influenceri" propagujú , ale chcela som skôr vedieť od obyčajných ľudí ktorým neplatia za reklamu čo si o Tom myslia 😂 Je tam mobil ktorý je v stave "dobrý " . Chcela som vedieť aké moc veľké škrabance a preliačiny na ňom su 😂aby som si nekúpila nejaký rozbitý , alebo radšej nový kúpiť

elisse247
18. apr 2021

@alanteriel ja akurát tiež pozerám nad tou stránkou, pozerala som dnes telefóny a ten popis stavu dobrý má dosť odradil 😅 tak som radšej pozerala tie veľmi dobré. Ale čo som čítala recenzie tak to vlstne ževraj posielajú zo švédska čiže doprava trvá trochu dlhšie, ale že jedna pani objednávala dva telefóny no jeden v stave dobrý prišiel bol strašne obitý tak ho posielali naspäť.

pavlinaka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alanteriel
autor
12. máj 2021

Nakoniec som sa pre swappie nerozhodla, pozrela som si na ich fb recenzie a ani jedna tam nebola pozitivna

ludka98
3. okt 2021

@alanteriel mrkni na ecophone 🙂 ja od nich mam a som nadmieru spoko

nikinkalala
12. okt 2021

Mohla by som sa opýtať? Ohľadom swappie a tých mobiloch, sú tam aj splátky na ten mobil? A keď áno tak na koľko rokov a koľko po každý mesiac

kristinas25
5. sep 2022

dobrý deň, chcela by som sa ja podeliť o svoju skúsenosť so swappie. Presne pred rokom som si objednala z tejto stránky mobil s tým, že propagácia a reklamná kampaň na ňu boli obrovské, teda som tomu dôverovala. Samozrejme je to lákadlo už len tým, že cena je priateľská a šetrí sa repasovaním životné prostredie. Po pol roku sa mi na displeji objavila farebná škvrna. Telefón nespadol ani nič podobné, displej sám o sebe nebol poškodený a ani ochranné sklo, ktoré som na ňom mala. Napísala som im reklamáciu, ktorá dopadla úspešene, displej mi vymenili a všetko prebehlo hladko. O pol roka na to sa mi tento displej z ničoho nič odlepil od telefónu. Znova tomu nepredchádzal nijaký pád ani nijaké fyzické poškodenie mobilu. Napísala som im teda ďalší mail avšak táto reklamácia mi už uznyná nebola. Odniesla som teda mobil do servisu, kde mi povedali, že môj mobil je z vnútra v katastrofálnom stave, a že je vôbec otázne, či sa to oplatí vôbec ešte opravovať. Prikladám aj fotku Id konektoru, ktorý bol totálne pokrčený z toho dôvodu, že mobil bol opravený úplne neprofesionálne. A taktiež fotku odlepenéh displeju.

Ja len dúfam, že moja recenzia bude pre vás užitočná a že vďaka nej ušetríte peniaze aj nervy 🙂