Nákup cez Allegro

rene007
Dnes o 17:59

Ahojte, plánujem si kúpiť cez túto stránku vec v hodnote 200€ konkrétne slúchadlá, obchod ma zaujal hlavne kvôli nízkym cenám a rozdiely sú oproti iným obchodom ako Nay, Alza aj 100€. Mám však pochybnosti o kvalite vecí keďže eshop je na heureke vždy v najlacnejšej ponuke na daný produkt tak aby sa z toho nevykľul skrytý alliexpres aspoň čo sa elektroniky týka, čiže tiež fake. Aký máte na to názor?

viestta
Dnes o 18:02

@rene007 allegro je nakupna galeria, kupujes u konkretneho predajcu. Ked chces mat aspon aku taku istotu, musis si prelustrovat predajcu a jeho dalsiu ponuku ci to nie je prepredaj z Ciny.
Ale su tam aj seriozni predajcovia, je to pripad od pripadu a rozhodnut sa musis ty

denisa_deniska
Dnes o 18:03

@rene007 treba si skontrolovať predajcu, ale mne vždy prišlo všetko originál, z poľska

sunshine_007
Dnes o 18:05

@rene007 allegro je polsky amazon, pozri si revenue na konkretny produkt, objednala som viac x zatial iba spokojnost.

biba_18
Dnes o 18:12

preveriť predajcu veru… ja som dokonca zažila, že obchod cez allegro predával lacnejšie než na vlastných stránkach…

angela85
Dnes o 18:19

Ja mám tiež len dobré skúsenosti,ale predávam len od poľských predajcov. Treba si prejsť jeho ponuku,plus recenzie

basska_b
Dnes o 18:27

Allegro je polske, je to ako amazon, mall.sk alebo kaufland marketplace. Tzv. online trhovisko... Nemala by som obavy

tess123
Dnes o 19:13

@rene007 za mňa áno ja kupujem stále ,len musíš pozrieť kto je predajca niekdy je tam aj už použitý tovar ale tak ti hneď píše . Za mňa veľká spokojnosť. Prikladám aj link ako to vyzerá ak je niečo použité.
https://allegro.sk/ponuka/kocik-3v1-maxi-cosi-z...