Najlepší internet

klara7227
29. máj 2022

Ahojte, viete poradiť nejaký internet na doma, ktorý je dobrý a hlavne aj lacný? Nakoľko ja veľmi nevyužívam, nemám televíziu, len pozerám youtube a tak nemusí byť neviem aký špičkový. Pýtam sa, lebo všade je viazanosť, tak než sa zaviažem, aby som sa poradila s niekým. Paušál nechcem, kupujem kredit.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimi2120
29. máj 2022

Antik ma tuším bez viazanosti, je rýchly, stojí okolo 20€ mesačne.

niekto2hy
29. máj 2022

Bez viazanosti za 6.90 150/10 Mbit/s.Alebo kup si https://www.4ka.sk/ponuka/sloboda-data za 4€.

klara7227
autor
29. máj 2022

@niekto2hy To je aký internet bez viazanosti za 7€ mesačne? Ja chcem len fixný, do mobilu mám.

klara7227
autor
29. máj 2022

20€ je pre mňa veľa, T-mobile má za 13€.

klara7227
autor
29. máj 2022

Kredit spomínam len preto, že nechcem paušál, aby mi niekto to nepísal 🙂

niekto2hy
29. máj 2022

@klara7227 UPC.4ku das do mobilu,spravis hotspot,pripadne modem,router..
Zisti si aky poskytovatel ma pripojenie do domu...

klara7227
autor
29. máj 2022

Jaaj ...no bola som aj v orange, t-mobile aj o2 a najlacnejší má t-mobile, tak asi si dám od nich.

niekto2hy
29. máj 2022

Mas > Satro,Swan,Slovanet,Telekom,UPC... pozri si web stranky zadas adresu a zistis ponuku...

uctik
25. mar 2024

@klara7227 nedavno som našiel stránku porovnávacinternetu.sk, tam máš asi všetkych poskytovateľov v tvojej oblasti, aj tých menej známych, hlavne na dedinách nejakých wispov, keď už sa rozhodneš pre dáta, doporučujem ti kúpiť nejaký mikrotik hap LTE router, prípadne ak máš slabý signál tak nejakú vonkajšiu LTE anténu od mikrotiku.

uctik
25. mar 2024

@uctik konkrétne toto : MikroTik hAP axe lite LTE6 sa mi pozdáva ako dobry LTE router do menšej domácnosti, má síce len 4 lan porty a vyššiu cenu, ale pokiaľ chces pripojiť väčší počet zariadení na pomalý internet, tak aby si zaručila to aby sa ti nič nesekalo, mikrotik je nato perfektná značka, má dobré poriesene qos, ale tachsie sa nastavuje, čiže je to skôr taká alternatíva pre teba si myslím 😀.