Nájdený papierik s telefónnym číslom - zmazaná diskusia

9. sep 2024

Nevieme ako skončila diskusia kde manželka nasla papierik s telefónnym číslom v manzelovych nohaviciach, volala na číslo a zdvihla zena? Zaujimalo ma to a diskusia je už zmazana

ivana04
9. sep 2024

Aj ja som to dnes hladala vyse pol hodiny, tiez ma zaujima ako to skoncilo 🙈

viestta
9. sep 2024

Z toho co som precitala v tej debate mi vychadza, ze ju dala zmazat autorka, pretoze dostala odpovede ake necakala...

banana10
9. sep 2024
sisa_s
9. sep 2024

A co isla ten listocek hladat do smeti? 😀 ja som zachytila iba to, ze ho vyhodila do kosa a aj smeti von vyniesla

nikaeli
9. sep 2024

@sisa_s vraj ho potom bola hľadať.. ďalej neviem 😛

fairyy
9. sep 2024

@sisa_s ano ano toto som.stihla, ze ho bola hladat do smeti a cely panelak ju videl, ze hanba na 100 rokov ci co...a potom bolo, ze volala na to cislo a ozvala sa zena nejaka, ktorej povedala, ze mala od nej neprijaty hovor a ta zena jej povedala, ze od nej nie a zlozila...a viac neviem zvysok som chcela citat dnes a nevyslo 😀

autor
9. sep 2024

Áno, to všetko som čítala aj ja. Autorka povedala ze hneď ako príde manžel z prace tak ho bude konfrontovať. Tak ma zaujímal výsledok ale to sa už asi nedozvieme

lasona
9. sep 2024

Prečo vždy nejaká zaujímavá diskusia musí byť zmazana...skoda😔chcela som vedieť, ako to pokracuje

autor
9. sep 2024

@lasona veru, mňa to tiež zaujimalo. Ak toto autorka číta mohla by reagovat, viem ze asi nie verejne ale kľudne aj anonymnou diskusiou.

viestta
9. sep 2024

Sice som spravy nepozerala ale neskoncila nejaka zena v CPZ po tom co "konfrontovala" manzela liatinovou panvicou?

autor
9. sep 2024

@viestta 😂😂😂 vazne??? Ja som tiež nepozerala, to by teda bolo ak by to bola naša autorka 🙈

suzy2508
9. sep 2024

Do pipiny, človek investuje čas čítaním a oni to zmažú 😁😁

viestta
9. sep 2024

Ja neviem ci skoncila, ci neskoncila. Ale zmysel by to davalo. Ta bola riadne nabrusena aj na seba, ze ten papier vyhodila...

autor
9. sep 2024

@viestta títo chlapi, to je fakt jedna katastrofa. Neverím ze to bolo nevinne, keby áno tak by ten jej muž reagoval inak

viestta
9. sep 2024

No ja neviem, keby mne povedala nejaka v telefone, ze ma odo mna neprijaty hovor a pritom by som jej nevolala, tak poviem to iste a zlozim. A ja si bezne cisla pisem na papieriky, hlavne take, kde potrebujem zavolat len raz. Milenca by som si ulozila pod Klarka - Oriflame a chlap si ulozi milenku pod Eugen - stavebniny.

autor
9. sep 2024

A navyše ešte ani nevolala z utajeného čísla. Mohla to lepšie premyslieť, ale tak chápem reagovala v strese, nervoch

ivana04
9. sep 2024

@fairyy ozvala sa zena a autorka povedala ze by prisahala ze tam pocula svojho muza, ktory mal byt na nocnej, este jej aj fotku vraj poslal ako sa prezliekol ...... tusim ze ale pisala ze je to zvarac a ze ma 7 muzskych kolegov, a ze jej neostava nic ine iba pockat do rana, skoda, asi sa uz nedozvieme ako to skoncilo ...

banana10
9. sep 2024

Mozno ju konfrontoval on, z akeho dovodu vyvolava zene z papierika 😂

ivana04
9. sep 2024

@banana10 🤣🤣🤣🤣🤣 ak bol pri nej tak aj to je mozne 🤣🤣🤣

banana10
9. sep 2024

Ak neslo o vymyslenu temu, tak asi mal isto bokovku.

viestta
9. sep 2024

@ivana04 ja byt na mieste toho muza balim kufre a odchadzam. Ci milenku mam alebo nemam. Tak ci tak to uz nema zmysel

mojemenonikto
9. sep 2024

No neviem, mojej žene volala nejaká žena, že mala od nej neprijatý hovor. Tak som teraz zmätený 🤣

rozculena
9. sep 2024

zásadne nevolám naspäť,ak mám zmeškaný hovor....nebudem si míňať minúty....

ivana04
10. sep 2024

@rozculena ale ona od nej realne zmeskany hovor nemala. Nasla proste papierik s tel. cislom a radila sa tu co ma vlastne povedat ak to zdvihne nahodou nejaka zena, a tu na MK jej poradili ze ma povedat ze mala zmeskany hovor. Naozaj to zdvihla zena a ona jej povedala ze jej vola pretoze si nasla od ndj zmeskany hovor, na co jej zena na druhej strane odpovedala ze to urcite nie je mozne pretoze ona dnes nikomu nevolala a zlozila .... akurat jej zabudli poradit ze ma volat z utajeneho cisla 🤦‍♀️ a volala zo svojho cisla a pocula tam svojho muza....

yvanielka
10. sep 2024

@mojemenonikto volala jej v nedeľu večer ako pani s lístkom? 😀

banana10
10. sep 2024

@mojemenonikto 😹😹😹