Nabúrali mi Facebook

yalita
28. sep 2024

Dobrý deň dnes mi nabúrali Facebook. Zmenili email aj telefónne číslo. Obnoviť sa dá len cez starý email, ktorý mam na centrum.sk , ale do toho sa neviem dostať lebo už som roky ho nepoužívala. Viete mi, prosím, niečo poradiť?…

niekto2hy
28. sep 2024

@yalita Jedine sa obratit na podporu a dokazat ze si ty vlastnik uctu.

dragon29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yalita
autor
28. sep 2024

@dragon29 heslo nebolo primitívne, a nie som členom žiadnej skupiny anonymous,… sama sa čudujem načo by im bol môj profil …

dragon29
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yalita
autor
28. sep 2024

@dragon29 odkiaľ berieš take nápady?… vôbec to nie je vtipne, a do placču… 🤦🏻‍♀️ nemám žiarlivého muža, a profil mi jednoducho zmizol z večera do rana, akoby neexistoval vôbec… horšie na tom všetkom je že profil bol napojený na už neexistujúci email, a to že centrum podpory akože mi pošle tam overovací kód…

matullienka
29. sep 2024

@yalita stalo sa to pred pár rokmi aj mužovi nepomohlo nič, musel si vytvoriť nový účet do starého sme sa už nedostali

patamato
29. sep 2024

Manželovi sa to stalo pred 3 dňami. Vytvoril si nový účet a zase ho zablokovali.

matullienka
29. sep 2024

@patamato a aj ste ti riešili cez podporu?

yalita
autor
29. sep 2024

@matullienka áno, pokrokovo som vyplnila formulár, a na konci mi zobrazilo že na môj email (ktorý už bohužiaľ neexistuje) mi pošlú overovací kód.., 😥

matullienka
29. sep 2024

@yalita to nepomôže nič, manžel to mal rovnako, bohužiaľ iba nový profil vytvoriť