Môžem si vymyslieť meno na Facebooku?

9. nov 2022

chcem si založiť nové konto na facebooku. Je možné si meno aj vymyslieť? napr. pekný motýĺ, alebo musí byť to napísané ako meno napr. Mária Motýľová ?
nechcem svoje pravé meno

bloger
9. nov 2022

Môžeš si dať meno aké chceš. Motýľová je krásne priezvisko. Len aby sa aj niekto iný tak nevolal.

syslik81
9. nov 2022

mozes si vynysliet .. ale email musis dat realny

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.zuzu
9. nov 2022

@athom 😂😂😂 pobavilo.... suché. ale pobavilo.

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alana1
9. nov 2022

ja tam mam take meno, ze ani sama neviem povedat kto som na fb 🙂

maranco
9. nov 2022

Počítaj s tým, že môžeš mať účet v budúcnosti nenávratne zablokovaný a potom budeš zakladať nové konto.

niekto2hy
9. nov 2022

@maranco Dôvod?

maranco
9. nov 2022

@niekto2hy niekto nahlási účet ako falošný, FB ho zablokuje a bude žiadať poslať fotku občianskeho. Keďže na občianskom nemá také meno tak už sa na ten účet nedostane.

niekto2hy
9. nov 2022

@maranco hmm tak aby som nikomu neprezradil svoj nick ... funguje už asi minimalne 7 rokov 😎

lilope
9. nov 2022

@maranco keby to fungovalo tak dobre ako popisuješ, tak by dávno blokovali všetkých nahlásených Jesusov Rodrigezov, ktorí obťažujú komentujúcich a chcú sa s nimi kamarátiť, lebo ,,vidím, že si veľmi dobrý človek s pekným pohľadom, môžeme si písať" a nič.
Veľa ľudí nepoužíva svoje skutočné meno, ani ja nie, kvôli práci je to bezpečnejšie.

katariinam
9. nov 2022

ja som bola dlho pod pseudonymom a bolo to v pohode :P

zuzanka.zuzu
10. nov 2022

hmmm a potom je tu ešte taká možnosť, že máte svoje meno presne tak ako máte v OP a už asi v 3 skupinách (kde sa niečo predáva a kupuje a kde sú šialene paranoidné mamy) ma označili za fake profil 😀 v jednej to bolo brutálne lebo sa tam dražia detské knižky a ja som ju chcela a prihodila som "veľa" a odišla zo stránky. jooooj čo sa tam spustilo za moralizovanie, že z detských kníh je biznis a ja som fake lebo však kto dá 100e za knihu a ani nereagujem (ony tam asi sedia furt) a podobné žvásty 🙄

veronika3110
10. nov 2022

No napr. mna niekedy pýtalo fotku a keď som dala nejakú kde nebola tvar, tiež mi to zablokovali z dôvodu ze ide zrejme o falošný profil a tiež chceli občiansky.. takisto aj keď sa im meno nezda… napr. Blondinecka Blonďavá alebo čo 😂😂

niekto2hy
10. nov 2022

@maranco Zamestnavatel terajsi aj buduci nemusi pozerat moj profil,koho a co sledujem,kde prispievam...

judar
18. nov 2022

@maranco stym sa da vybabrat...ja na fb nemam prave priezvisko aby ma nikto nehladal , zamkli mi ucet lebo ma niekto nahlasil a tiez chceli osobne udaje po mne ...takze staci si vytvorit fixnu identitu k danemu profilu co je trosku zlozitejsie ale systemom to prejde