Môžem predať vzduchovku na bazoši?

16. dec 2022

Ahojte,tie čo máte skúsenosti s predajom veci na bazos,keď predávam príklad vzduchovku môže ma za to niekto nahlásiť niekam ze predávam takú vec?Kúpili sme starší RD a našli sme to pri upratovaní na povale.Muza napadlo že možno by to kúpil nejaky zberateľ.No teraz ma napadlo čo ak nás za to nahlásia .?

maca1984
16. dec 2022

My sme vzduchovku cez bazoš kúpili..

alenah31
16. dec 2022

ale prosím ťa kto by to nahlasoval? Na bazoši sa predávajú a kupujú vzduchovky len taký fukot. Pozerala si to vôbec než si sa opýtala? https://www.bazos.sk/search.php?hledat=vzduchov...

laborantka49
16. dec 2022

Bez problémov. Tiež som predala cez bazoš synovu vzduchovku ,na ktorú už len sadal prach.

autor
16. dec 2022

Volal mi jeden pán a hneď povedal že mestský úrad mesto a potom meno a potom sa vypitoval či to je aktuálne kde bývam a tak.Tak ma prvé čo napadlo že ide ma za to nahlásiť že predávam takú vec

zojazoja
16. dec 2022

zalezi od "sily" vzduchovky. (sila vystrelu v jauloch). niektore sa mozu predavat volne, niektore nie.

zojazoja
16. dec 2022

Vzduchovka patrí do kategórie zbraní "D". ..voľnopredajné. ale podla sily. Sila strely vzduchovky do 15 jaulov ..je vzduchovka voľnopredajna.

dilino
16. dec 2022

Ja som tiež na bazoši predala zo starého domu ked sme prerábali som našla len poslať neviem ako od nás kúpil chlap z vedľajšej obce tak mi sme mu ju odniesli. Ale dá sa kľudne cez inzerát predať.

autor
16. dec 2022

Ďakujem vám,už je predana