Môže byť na Facebooku?

deana100
29. júl 2024

Dobrý môže byť utajený profil na FC. počuli ste o tom. Už som tu spomínala tu kamaradku jej syna vidím profil ale synovom profile ju nevidím... a čo mám druhý účet tam ju na synovom profile vidím a na svojom profile. nie.... môže to byť že je nastavený súkromný...

ssimusska
29. júl 2024

@deana100 Nemá ťa zablokovanú? 😅😅

januska12323
29. júl 2024

Keby si nešpehovala ani o tom nevieš.

deana100
autor
29. júl 2024

@januska12323 nikto nespehuje...... dobre

klementinka58
29. júl 2024

Blokla

deana100
autor
29. júl 2024

@ssimusska
@ssimusska tak keď ju vidím na druhom profile a na môj nie tak ma nemá teda blkonutu.

deana100
autor
29. júl 2024

@ssimusska to je to že cez môj profil vidím jej syna ale ju v priateľoch nevidím u syna.... a čo mám druhý profil tak tam vidím u jej syna že ju má v priateľoch. Tak preto že či má má odblokvanu aj keď ja na tom druhom profile ju u syna nevidím. tak či niečo také existuje že utajený profil.

lindous
29. júl 2024

@deana100 máš ju na niektorom z tých účtov ty v priateľoch? Keď ju dáš normálne vyhľadať (nie cez priateľov jej syna, ale klasické vyhľadávanie) z jedného aj druhého účtu, tak ju vieš nájsť? Či kde ju to vlastne vidíš? Bez čiarok sa v tom moc nevyznám 😅 lebo asi nebude utajená, keď z druhého profilu ju vidíš, skôr má jeden tvoj účet bloknutý a druhý nie

limoncino
29. júl 2024

Koľko máš prosím Ťa rokov? Ja len tak premýšľam, prečo dospelá žena toto rieši.

deana100
autor
29. júl 2024

@lindous na mojom nie ju nevidím a na druhom ju vidím. u syna.

janai1
29. júl 2024

Vy ste to niektorá pochopili? 😂

Kde ju nevidíš? U koho ju nevidí? Koho syna? Nevidíš celý profil či len v priateľoch ju neukazuje?

karolinakr
1. aug 2024

to nema nič spoločne s utajovanym profilom., taky ani neexistuje, iba že si mòžeš zamknuť profil..
ked ju nevidiš z 1 profilu, ťa zablokovala
a tiež sa pytaš blbosť, keby mala utajeny profil, ako by si ho mohla vidieť z druhého účtu? proste ťa zablokovala

dobkovci
1. aug 2024

V jednom bloknuta v druhom nie .... Ako nič v zlom ale tieto otázky hodne základ je školy .... Toto nie je prvá diskusia ....začína to byť pravidlo .