Mohla ma kamarátka na messengeri obmedziť?

23. júl 2024

Pisala som kamoške správu na messengeri, ale doteraz si ju neprečítala. Zobrazilo mi len najprv poslané a potom z apar hodín doručené. Nevidím jej aktivitu, ale profil vidím. Mohla má obmedziť? Alebo ako to funguje na tom messengeri

babovka2321
23. júl 2024

Vcera odpovede na rovnaku otazku nestacili? Aj ja mam plny messenger neprecitanych sprav, niektore stare tyzden, ine mesiace, dokonca aj roky, niekedy sa mi nechce odpisat a potom na to aj casom zabudnem. Nic zvlastne. Kamoske sa tiez nechce ti odpisat, nic ine v tom nie je.

janai1
23. júl 2024

https://www.modrykonik.sk/forum/vztahy-manzelske-partnerske-priatelske/znama-si-neprecitala-spravu-cez-messenger/

Vieš čo, napíš nám jej meno, všetky jej napíšeme aby ti odpísala 💁🏽‍♀️

ssimusska
23. júl 2024

Aktivitu nemusis vidieť, môže ju mať vypnutú. Aj tak si myslím že ta ignoruje alebo sa jej len nechce odpísať🤣

tanyan
23. júl 2024

Poslané neznamená aj doručené a kým nebude doručená, tak nemôže byť ani prečítaná. Niekedy dostanem správu aj po niekoľkých hodinách. A dokonca sa mi minule stalo, že mi prišla správa, na ktorej bolo napísané, že bola poslaná cca 10 minút potom ako bola doručená. 😀

domka222
23. júl 2024

Včera ti písali všetky možnosti, čo sa mohlo stať. Ale myslím, že pravdepodobne si ju prečítala na pozadí a otvárať ju ani nechce

ivanakal
23. júl 2024

Moju aktivitu nevidi tiez nikto, mam to vypnute. A ked od nej nieco chces, tak jej napis este raz, nevypytuj sa zasa na MK.

vyrovnanaosoba
23. júl 2024

Správu dostala, len neprečítala. Neodpísala. Skus jej zavolať, ak sa jej chceš opýtať ako sa ma.

rusalinka
23. júl 2024

Vieš čo? Hej. Obmedzila ťa, nechce sa s tebou baviť, nechce si to prečítať.
Spokojná?

226lenka
23. júl 2024

Veď keď je to také dôležité, tak jej zavolaj alebo choď za ňou osobne

autor
23. júl 2024

Nechápem čo ste tu jak keby vám drbalo. Človek sa len spýta a vy tu už z neho robte dementa. Vsak ked potrebujete takto reagovať nereagujte na to 🙂

prasiatko30
23. júl 2024

Ak je to kamaratka tak zober telefon a zavolaj jej, a zahada vyriesena

domka222
23. júl 2024

Drbalo? Už včera ti radili. Ak máš číslo, tak jej proste zavolaj,že si jej písala. Už dlhšie ťa registrujem,ale tvoje príspevky sú fakt také trošku jednoduchšie. Človek sa snaží ti aj poradiť a ty takto

janai1
23. júl 2024

Dementa tu robíš iba ty sama zo seba ... nečudujem sa ze ta kamoška ignoruje

autor
23. júl 2024

@domka222 tak to je riadny hlod, keď ja tu prvýkrát píšem príspevok. Obviňuj seba

domka222
23. júl 2024

Asi ťažko prvý krát. Si myslíš, že keď píšeš ako anonym, tak nevieme o koho ide? Seba mám obviňovať akože z čoho,že ty sa správaš nevhodne?

226lenka
23. júl 2024

Včera si tu položila presne takú istú otázku, ale neanonymnu