Mohito - internetová objednávka

14. mar 2023

Ahojte, objednávali ste niektorá poslednú dobu z mohita? Na objednávku už čakám 12-ty deň a nedvihaju mi telefón na infolinke, ani neodpisuje na email. Objednávala som 1.krat, je normálne, že to takto dlho trvá? Keby som vedela, tak sa rovno vykaslem na to.
Keď si otvorím účet, píše mi, že čaká na kuriéra, už skoro týždeň naňho ale čaká. Tak neviem čo mám robiť, už je to zaplatené

ema22270
14. mar 2023

Ja objednavam pravidelne a nie necaka sa tak dlho, je to zvlastne, ja som max cakala 5 dni asi.

slavomira236
14. mar 2023

Objednavala som koncim februara bundy vypredaja prislo na 8mi den

autor
14. mar 2023

Majú vypísané, že doručenie môže dlhšie trvať, ale aj tak 12 dní je podľa mňa veľa. Čakala by som týždeň maximálne, ale toto mi príde dosť. Mám sa ísť popýtať na predajňu pomôže to? Keďže mi neodpisuje/nedvihaju

zuzka_66
14. mar 2023

ja som objednavala 7.3. a prislo mi to 13.3.

monca1977
14. mar 2023

Objednala som v nedeľu a dnes mi prišlo,ze mam uz tovar na predajni.

autor
15. mar 2023

Ja 2.3. a stále nič. Stále tam svieti objednávka je pripravená na expedíciu. 😢 Pôjdem sa asi popýtať na predajňu kam mi to malo prísť

autor
15. mar 2023

A platili ste dopredu ?

monca1977
15. mar 2023

Ano,platila som vopred kartou

zuzka_66
15. mar 2023

aj ja som platila vopred kartou. drzim palce, nech sa ti to vyriesi. s mohitom som doteraz ziaden problem nemala🙄

autor
16. mar 2023

Včera som sa dovolala dievčatá po 13-tich dňoch od mojej objednávky. Pani mi povedala, že balíček príde budúci týždeň, možno neskôr. Ževraj to ide z nejakého zahraničného skladu, bez akéhokoľvek upozornenia, že doručenie bude viac ako 20 dní. 🙄 No prvá skúsenosť nič moc, už asi len kamenné predajne 😄