Messenger - vyhľadávanie v starom chate

26. sep 2024

Ahojte robí to aj vám keď vyhľadam nejaké kľúčové slovo v chate s niekým napr “robota” .. nájde mi vsetko čo sme si kedy písali s týmto slovom ale keď sa chcem vrátiť k niektorej konverzácii a otvoriť si ten starý chat tak to proste neotvorí ? Že sa proste nedá dostať ani k starým fotkám ani chatu jedine ak by som ručne išla a scrollovala hore a hore

lindus_esterka
26. sep 2024

ano toto robilo aj mne a nepomahal restart, opakovana instalacia, nic. no a potom mi naskocilo nove sifrovanie a uz mi to nehlada ale ze vobec nic, takze bud rada aspon za tie uryvky 😅

autor
26. sep 2024

@lindus_esterka takže to sa už nevráti naspäť aby som videla celý chat ? Nieje to dočasne? To sa už fakt nedostanem k starým chatom…

earlgrey
26. sep 2024

Po poslednej aktualizácii je to takto, úplna blbosť. Predtým to bolo oveľa lepšie, teraz o ničom a kto vie, či sa to vráti späť...podľa mňa nie

autor
26. sep 2024

@earlgrey fuuha no to som nešťastná teda

earlgrey
26. sep 2024

Tak svet sa teraz nezrúti...neber to tragicky

lindus_esterka
26. sep 2024

@earlgrey no mne sa svet skoro zrutil 🤣 vyuzivala som to fakt casto. @autorka, mne sa to nevrátilo a predpokladam ani nevrati kvoli tomu šifrovaniu, kedze spätne správy zasifrovat nejde

xsuzannex
26. sep 2024

Tiez to mam tak. "Pamata" si historiu len ako mam tento telefon. Z telefonu co som.mala predtym uz nevyhladam.

dory11
27. sep 2024

Mám horsi problém učiteľka dcérky mi prišla pred 2tyzdami niečo sme riešili zmyzol nám celi čet a dnes mi znovu písala ..no des čo stim porobili