Messenger mi neukazuje správy

milka456
27. mar 2024

Ahoj má tu niekto taký problém ako ja že keď som odhlasena s mesengera a niekto mi napíše a ja sa prihlasim tak mi spraví neukáže píše tam len čaká sa na správu a potom to zmizne ale všimla som si že keď náhodou je tá dana osoba prihlásená a ja sa tiež prihlasim tak spraví ukáže ale keď ta osoba je odhlasena tak nič nové spraví neukáže iba staré a keď sme obaja prihlásení tak normálne píšeme si a spraví prídu bez problemou som z toho zúfalá a neviem čo robiť lebo niektoré spraví sú pre mňa dôležité a neukazuje mi ich prosím ak viete čo robiť tak mi poraďte

milka456
autor
27. mar 2024

Takto mi to ukáže a potom večer alebo v priebehu keď píšem s touto osobou to zmizne

janai1
27. mar 2024

@milka456 toto mi ukazuje keď mám zapnuté end-to-end a nezadám PIN

milka456
autor
27. mar 2024

@janai1 lenže niekedy mi tam nevyhodi zadajte pin a neviem kde to dať

simik22
27. mar 2024

@janai1 dá sa to end to end vypnúť prosím?Kde zadavas ten pin? Mne neukazuje správy , od niektorých ľudí, teda ukáže ich, ale žiadne upozornenie , ani nič.

janai1
27. mar 2024

@simik22 dá sa vypnúť v nastaveniach cez súkromie a bezpečnosť. Ja som to urobila vymazalo mi s bratom a kamoškou úplne všetky správy a fotky za cca 2 mesiace. Neviem prečo takže odvtedy sa do toho nešprtám

@milka456 neviem, mne to vyhodi hneď ako sa prihlásim

simik22
27. mar 2024

@janai1 mne už vela chatov takto zmazalo