Messenger - konverzácia od istého dátumu

28. jún 2023

Dobrý večer
V jednej konverzácii v messengeri sa mi zobrazuje konverzácia až od istého dátumu. Nezobrazuje sa od úplného začiatku konverzácie. Napríklad konverzácia s určitou osobou začala 1.3 ale mne sa zobrazuje až od 15.6. Neviete kde môže byt problém?
Ďakujem

majulino
28. jún 2023

Dotyčná osoba vymazala konverzáciu.

riesska123
29. jún 2023

skús pozrieť archívne správy

janka1011
29. jún 2023

@majulino veď ale neni to tak, že keď vymažeš konverzáciu, vymažeš ju len u seba? Tej druhej strane zostáva, pokiaľ si ju sama nevymaže.

majulino
29. jún 2023

@janka1011 nie, nedáš vymazať správu, ale cez tie tri bodky hore vymazať konverzáciu

autor
29. jún 2023

@majulino ale vymazať si ju mohla len pre seba. A dá sa len polovica konverzácie?

janka1011
29. jún 2023

@majulino viem, čo myslíš, ale ak druhá strana vymazala konverzácii, vymazala ju len pre seba. Autorke by sa mala naďalej zobrazovať, pokiaľ si ju sama nevymaže. Tak to je.

janka1011
29. jún 2023

@autor polovica sa nedá, keď klikneš vymazať konverzáciu, vymaže sa úplne všetko.

ketinecka
29. jún 2023

mne sa to uz stalo, nie raz, a na viacerych komunikaciach, ale casom to zasa nabehlo, ja to pripisujem chybe v matrixe.... urcite to nesuvisi s tym, ze druha strana vymazala konverzaciu, ta zmizne len tomu kto vymaze

zuzka033
29. jún 2023

Nie je to vymazaním konverzácie ale aktualizáciou Messengera, už to tak je dlhšie, pri konverzáciách kde je veľa správ 🙈

nika185
13. okt 2023

ja viem, že je to už od júna dosť, čo sa to pisalo, ale nieje to tým, že si nastavil tajne správy, tajnú konverzáciu a tie správy sa po prečítaní vymazujų aj aj, na watshap je to tak, ze si nastavím miznutie správ napr. o 3 dni a zmažú sa aj mne aj dotyčnej/nemu