Messenger ikonka pri správe

3. sep 2022

Ahojte, viem ze tato ikonka pri sprave znamená ze sprava bola ODOSLANA ale nie DORUČENÁ (ked dotycny/a na druhej strane nie je prihlásený alebo nemá internet) lenze dotyčnú vidím prihlásenú, tak preco to tak ukazuje? Ukazovalo by mi plne sfarbený krúžok nie?

simonapdb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
3. sep 2022

@simonapdb ano to mi napadlo teraz, lenze ked dam niekoho ignorovat pise tam ze neuvidi kedy som online, lenze ja ju online vidim

simonapdb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
3. sep 2022

@simonapdb to som tiez skusala ale vtedy mi ukazuje plne sfarbenu ikonku

lindous
3. sep 2022

Mne nedoručuje takto správy bežne (a aj môjmu priateľovi), fb zapnutý na notebooku alebo mobil v ruke, scrollujem FB a mne zrazu po hodine alebo aj dvoch z ničoho nič pípne správa... vidím, že ten človek ju poslal omnoho skôr, ale proste neprišla, aj keď mám zapnuté dáta a som online, nikoho nemám odstaveného, ani ho neignorujem ...

autor
3. sep 2022

Neviem co si mysliet pri nikom mi to nerobí a myslim ze ma mohla dat ignorovat no vtedy by som ju nemala vidiet online a vidim bezne online alebo prihlasena pred 10min.

simonapdb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
3. sep 2022

Mne to tiež najskôr nerobilo pri nikom inom, iba pri priateľovi, potom začalo pri vedúcej a teraz viem, že to robí aj iným pri mne ...neprišla som na to prečo, ale stáva sa to...

patka06
4. sep 2022

Ak nastaví ignorovať tvoje správy, chodia správy do spamu, bez upozornenia - u teba svieti iba poslané, ale ty vidíš normálne, že je online aj všetky aktivity na FB /pridané príspevky, komentáre, like/

autor
4. sep 2022

@patka06 nemala by som vidiet ze je online

patka06
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
4. sep 2022

Viete co neviem uz fakt lebo som tu spravu vymazala a v momente sa ta ikonka zmenila na plne sfarbenú akoze dorucené, ked som ro vymazala...cudne, je prihlasená ale nic, nepozreté

petra19972001
18. aug 2024

@patka06 hlavne že vidno jej cele meno😄😅😅😅😅