Messenger a viditeľnosť aktívneho stavu

11. júl 2022

Dievcata ak mam s niekym chat na messengeri a keď si ho otvorím ukáže mi kedy bol naposledy aktívny resp o ktorej a tak isto pri fotke pri zozname chatov mi ukazuje pred kolkami minútami bol aktívny a zrazu keď si kliknem po dvoch hodinách nanho a otvorím chat tak mi hore ukáže len meno a nic ine ni kedy bol naposledy aktívny ani nič znamená to, že si vypol v nastaveniach oznámenia a nechce aby som to nevidela kedy je aktívny?

zuzankos
11. júl 2022

Ak je neaktivny viac ako hodinu tak ti neukáže pri mene nič. Ale nedá sa na to spoliehať, keďže aplikácia sa na mobile samovoľne zapína a vypína takže aj info kedy bol naposledy prihlásený nemusí byť úplne presná

hipuska
11. júl 2022

Presne ako píše vyššie. Môjmu mužovi svieti často aktívny stav a pritom odfukuje vedľa v posteli. V poslednom čase sa nám stáva, že spravy nedorucií ale mne ukáže, že doručené. A keď príde domov, klikne na mňa a otvorí..tak mu začnú tie správy pipat....

amiaja
11. júl 2022

Aktivny stav si dal vypnut.
Ak by ho mal zapnuty tak vidis ze "aktivny pred 1 hodinou"
Ale kedze si ho vypol tak nevidis nic

hipuska
11. júl 2022

@amiaja nie je pravda. Nemusí to znamenať, že si ho dal vypnúť

amiaja
11. júl 2022

@hipuska ak ho ma zapnuty tak je vidiet ze bol aktivny pred hodinou, dvomi, tromi.. myslim az ked sa neprihlasi viac ako 8 hodin tak uz to neukazuje
Ale ak skor tak si ho vypol
Aspon podla mojej skusenosti

autor
11. júl 2022

@amiaja a o aj ja si to myslím....doterz mi stále ukazalo, že bol aktívny pred hodinou, dvoma , tromi ale toto bolo take , že nič nebolo napisane

autor
11. júl 2022

@amiaja a nemôže to byt aj tak , že napr . vypol mobil ?

valeria_h
11. júl 2022

Mohol si skryť "aktivitu", dá sa to v nastaveniach urobiť. Takže jeho aktivitu neuvidíš.

amiaja
11. júl 2022

To neviem ako to ukazuje ked vypnes mobil
Ale ja si vzdy aktivny stav zapnem aby som videla kto je online a ked odchadzam tak ho vypnem.

autor
11. júl 2022

@amiaja dik za odpoved, a keď si vypol ten aktívny stav tak to len mne neukazovalo alebo každému?

autor
11. júl 2022

@amiaja a da spoliehať na tie údaje online a aktívny pred alebo sa to môže aj samovoľne niejak menit ?

hipuska
11. júl 2022

@autorka ty si počúvaš, iba čo chces. Však sme ti tu dali reálne príklady. A nemusel si vypnúť stav, ako písala aj v prvom príspevku ..

amiaja
11. júl 2022

Ak si to vypne tak to ukazuje kazdemu rovnako.
Ale ak sa uz fakt dlho neprihlasil tak nemusi mat stav vypnuty len tu uz dlho nebol tak ho neukazuje.
A nemyslim ze sa na to da 100percentne spolahnut.

zuzankos
12. júl 2022

@amiaja určite nie, 'aktívny pred ..' sa uvádza Max do 1 hodiny, určite nie do 8.

Je to aktivita messengera nie aktivita toho človeka. Ak si nechá tú bublinku na obrazovke, tak ti bude ukazovať že je aktívny. Ak bublinku potiahol na spodok aby mu nezavadzala tak messenger sa vypína kvôli šetreniu baterky väčšinou, preto ti niekedy nemusia prísť správy hneď. Aj manželovi keď niečo posielam a sedí vedľa mňa, aj ťuká do mobilu ale pokiaľ ten messenger neotvorí tak mu tá správa proste nepríde..
Určite nerob paniku že ťa niekto ignoruje alebo že si kvôli tebe niekto mení nastavenia 😊

amiaja
12. júl 2022

@zuzankos ja som videla aj aktivny pred 2 hodinami, aj 3, aj pred 6 hodinami... takze urcite ano

maribell
12. júl 2022
zuzankos
12. júl 2022

@amiaja tak to sa ospravedlňujem, mne to ukáže len do tej jednej hodiny, ešte nikdy mi neukázalo viac. Neviem ako je to možné 🙂

zuzankos
12. júl 2022

@maribell fuha nestretla som sa s tým, vždy len do hodiny, toto je pre mňa nová vec 😄

maribell
12. júl 2022

@zuzankos ja som sa dokonca strela aj s označením, že aktívny pred 2 dňami 😅

lopka1313
12. júl 2022

Autorka, nech je to ktokolvek, nechaj ho dychat... Sledovat aktivitu na soc sietach je uplne chore. Hlavne ked a sa to samo zapina a vypina ako chce a aj spravy chodia ako chcu. A kludne moze dany clovek spat alebo mat mobil cely den mimo...

autor
12. júl 2022

Dakujem Vám všetkým za odpovede...nikdy by som si nemyslela, že sa znížim k niečomu takému ale stalo sa. Nič idem popracovať na svojom sebavedomí a sebalaske aby som sa už nikdy k niečomu takému neznizila

hipuska
12. júl 2022

Ale, ak s niekým píšeš.....zo začiatku väčšinou teda, keď je záujem z druhej strany bývajú reakcie rýchle. Odpovede rýchle. Duplom, keď ten druhý človek má voľno, nie je v práci. A keď je v práci, tiež si nájde dajaku tu skulinku a tukne. Takže, ak ti neodpovedá dlhšiu dobu, by som sa nad tým zamyslela

autor
12. júl 2022

@hipuska vôbec ti neide o takúto situáciu ....

4444mono4444
15. júl 2022

@zuzankos môžem sa spýtať aj ja? Manžel na služobné má napísal že ide spať aj pozdravil ....a ukazuje že je stále aktívny minule aj 40 min.tak som sa tiež zamyslela a čo? 😏Môže byť na mobile ale tu bublinky nedal preč? Môže to by aj tak? Či možno chyba massageru?

zuzankos
17. júl 2022

@4444mono4444 môže byť že naozaj šiel spať ale messenger sa mu nevypol tak ho ukazovalo aktívneho. Na muža som sa veľa krát hnevala prečo mi nepísal keď bol tak dlho vnoci ešte aktívny a to on mal už hlbokú noc 😄😄