Mesenger - blokovanie

juraj120
22. mar 2022

Ahojte,
Možno sa to niekde riešilo ale nenašiel som môj problém.
Ak si ma niekto na mesengeri zablokoval a poslal som správu po odblokovani si ju prečíta. Ale ja nechcem aby si ju ta osoba prečítala horšie je že nejde mi to vymazať ide to len pre mňa je to tým že si ma ta osoba zablokovala dá sa ta správa vymazať aj nejak inak ?

simona1998
22. mar 2022

@juraj120 neda

majulino
22. mar 2022

Ak si ta odblokuje ziadna sprava mu od teba nepride ( z tych co su poslane po zablokovaní)

petricka22
22. mar 2022

@juraj120 ved si to s niekym vyskusaj, ako to bude fungovat, ci dotycnemu nieco pride, ked si ta zablokuje a potom odblokuje

tamtamka26
22. mar 2022

Tiež si myslím, že jej to nepríde... Aspoň na whatsapp to tak funguje.

janai1
22. mar 2022

@juraj120 nebolo by odveci si prv pozrieť co zablokovanie znamená 😉
Žiadnu spravu nedostane

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mvo
23. mar 2022

Pri blokovaní správy nebudete dostávať vôbec a keď toto blokovanie vypnete, dovtedy poslané správy pre vás sa už nezobrazia.

Modrý kruh znamená, že správa sa odosiela. Ak správa nebola odoslaná, bude sa zobrazovať modrý kruh, kým sa nezmení jej stav. Ak nemáme internetové pripojenie, bude to kruh, ktorý sa bude zobrazovať, kým sa znova nepripojíme.
Modrý kruh so začiarknutím znamená, že správa bola odoslaná, ale ešte nie, že bola doručená.
Modrý kruh vyplnený začiarknutím znamená, že správa bola doručená, to znamená, že sa dostala do používateľského účtu, ku ktorému má teraz príjemca prístup.
Kruh s obrázkom kontaktu, ktorému sme správu poslali, znamená, že správu si príjemca prečítal. V tejto chvíli je na vás, či nám odpoviete alebo nie

potomka
23. mar 2022

Nie nie po odblokovani nedostane ziadnu spravu 🙂 I ked tazko povedat pri vsetkych zmenach ktore fb a messenger robi. Ale nemalo by sa to diat.

ladygina
23. mar 2022

ak si ta dotycna osoba zablokovala, tak ziadnu spravu od teba uz nedostane, takze ziadny strach