Máte skúsenosti so stránkou Elnino?

laurabenceova
31. aug 2020

Kraaasny den🤗 Zienky len sa chcem spytat ako som hladala znackovu kozmetiku a vysla mi stranka elnino. Ceny su tam dost nizke. Mate s tym skusenosti? ( ide o makeup co stoji 40eur a na stranke 27..) . Su to originaly?

1xenia1
31. aug 2020

Ja som tam minule kupovala nejaké produkty od Wella professionals a Maybelline. Produkty čo prišli boli úplne v poriadku. Čo konkrétne chceš kupovať ty?

basullinka
31. aug 2020

Ja mám skúsenosť s týmto obchodom a len pozitívne, odporúčam 🙂

laurabenceova
autor
31. aug 2020

@1xenia1 ide o dior makeup, chcem vyskusat. Akoze keby mi poslu fake tak neviem, lebo prvy krat objednavam🤣 takze sa nemuim bat objednat.. dakujem 🥰

laurabenceova
autor
31. aug 2020

@basullinka supeeer to si ma potesila. Mozem nakupovat lacnejsie 😂 dakujem ❤

basullinka
31. aug 2020

@laurabenceova objednavali sme 4x, a vždy všetko prebehlo super a prišiel tovar do 3 dní 🙂

jaass
31. aug 2020

@laurabenceova ja mam skusenosti, ze to nie su originály. Veď už z tých cien to je vidno. A presne, raz som si kupila makeup z ich stránky a katastrofa. A nebol vobec lacný. 🙂

zobaka
31. aug 2020

mala som parfemy aj inu kozmetiku, boli orginaly

laurabenceova
autor
31. aug 2020

@jaass aaach ved toto... ako som citala aj niektore recenzie, no asi idem hladat dalej.. dakujem 🥰

jaass
31. aug 2020

@laurabenceova rada 🙂 a konkrétne si chcela len makeup alebo aj inú vec? 🥰

1xenia1
31. aug 2020

@laurabenceova ale s tým diorom je to trochu diskutabilné. Rovnako aj chanel. Tieto značky sa cez internet nepredávaju. Ani oficiálne stránky fann a mariounnaud ich na stránke neponúkajú. Neviem či sa to vztahuje len na vône alebo aj na kozmetiku. Človek ich kúpi len v kamennom obchode.

laurabenceova
autor
31. aug 2020

@jaass aj tu kontur paletku, rozjasnovace mozno aj ocne tiene.😁

laurabenceova
autor
31. aug 2020

@1xenia1 ach len ide o to ze nemam cas ist do obchodu preto som si chcela objednat, ale nevadi skusim cez vikend. 🙂

jaass
31. aug 2020

@laurabenceova Pupa Milano skus 🙂 ja si odtiaľ kupujem všetko. SPOKOJNOSŤ 100% 🙂

laurabenceova
autor
31. aug 2020

@jaass anoo pupa je super hlavne tie ich krasne paletky, len som chcela vyskusat lebo uz dlho nad tym rozmyslam.

jaass
31. aug 2020

@laurabenceova ja odtialt kupujem vsetko v zľave ale aj keď kúpim v zľave je to kvalita. Nie je to chybné 🙂

evinka3007
31. aug 2020

Ja tam velmi casto nakupujem, je pravda ze 2 x sme parfemy posielali naspat pretoze nevonali ako trebalo, no nebol ziaden problem, poslali sme naspat a peniaze vzdy vratili 😊

laurabenceova
autor
31. aug 2020

@evinka3007 ano len ide o to ze ja neviem ake to ma byt. Preto sa pytam ci niekto nema skusenosti s dekorativkou

evinka3007
31. aug 2020

@laurabenceova

Skontrolujte čiarový kód, sériové číslo a výrobné informácie:

V prípade, že výrobok je falšovaný, potom prvé 2 alebo 3 číslice čiarového kódu nemusia zodpovedať krajine pôvodu uvedenej buď na obale alebo na samotnom výrobku. Tiež často chýba sériové číslo. Než si niečo kúpite, uistite sa, že sériové číslo na samotnom výrobku sa zhoduje s číslom na krabičke. Tiež pravé výrobky majú vždy uvedené ich zložky. V prípade, že obal má veľmi málo informácií o produkte, potom to je podozrivé.

Tak v tom pripade by som sa asi tymto riadila 😊

evinka3007
31. aug 2020

@laurabenceova alebo si ho objednaj, zober ho do drogerie a porovnaj s nejakym original obalom ci sedi, ak by si mala podozrenie ze to bude nejaky fejk zavolaj im alebo napis, posles naspat a vratia ti peniaze...

laurabenceova
autor
31. aug 2020

@evinka3007 dakujem za informacie, ale asi si kupim v obchode aby som s tym nemala problemy🙂

janinka007
31. aug 2020

@laurabenceova vobec sa nemusíš báť kúpiť cez elnino. Nikdy som odtial nemala žiadny fake a to som tam už toho nakúpila ajajaj 😉

laurabenceova
autor
1. sep 2020

@janinka007 teraz uz neviem co mam robit😂 ale asi si objendam najprv nieeco lacnejsie a uvidim

janoh9
2. sep 2020

ja mam s tymto skusenosti, kupoveli sme 2 parfemy pre ženu, 1 calvin klein euphoria ta fialova a druhy Dsquared2 WOOD a ten dsquared2 nie je ako original,ale ta euphoria vonia uplne ako original.. :Dskus risknut, ved to je zlomok ceny, tak uvidis, mozno sadne

linda15
2. sep 2020

Tiež mám iba pozitívne skúsenosti a nakupujem tak už niekoľko rokov... Ako aj s notino tak aj s el ninom som spokojná 🙂 takže za mňa odporúčam

linda15
2. sep 2020

@linda15 tam*

daniela_p
25. jún 2021

Skúšali ste si objednávať z elnina kozmetiku Dr hauschka? Sú to originál produkty? Pretože ceny sú tam o dosť nižšie ako na iných stránkach.

tibunkto
8. okt 2021

Všetko sú to FAKE každý jeden, používam Boss Man Joop Home Versace Versus Davidoff od 1997 a nedá sa porovnať keď si ich kúpim v rakúsku v drogérii Bipa, každý internetový obchod na SVK ktorý predáva šmejd!!! Pokiaľ kupuje iba na SVK tak neviete aký je origo. Cez el nino parfém sk atď vôňa slabšia a nedrží dlho, v bibe Joop jeden strek 3dni!!!, práčka nevyperie tu vôňu, podotknem že žena má svoje vône a tiež nevonaju tak ako v AT

tibunkto
8. okt 2021

@janinka007 a porovnávali ste to dajme tomu keď kúpite v rakúsku tu istú voňavku??? Asi nie, tak že tu je to iba FAKE

tibunkto
8. okt 2021

@evinka3007 tak to si na omyle!! Teraz sa to tak robí že ani nevieš, iba podľa vydržte a intenzívnej vône, porovnával som FAKE SVK el nino Turecko Maďarsko a do KO ca v parfumérii v Parizi krabička ta istá ináč zalepena kód sedel

janinka007
8. okt 2021

@tibunkto no isteeee, ešte aj kamennú predajňu majú plnú fejkov🤦‍♀️tupelo