Mám 26 let a hledám internetovou kamarádku na psaní

safira23
9. mar 2021

Zdravím všechny slecny a zeny zde.
Rada bych timto způsobem našla znamou/ kamarádku pro psani, hovory a když situace dovoli casem i osobni setkání ( pokud by o to obe strany staly) pro pokec o životě, svěření se a uvolnění emoci, ktere jiným lidem at z hlediska rodiny a společných lidi nemůžete rici. Neřeším, zda ti je 20 nebo 50. Je mi jedno zda sama, s dětmi, ve vztahu nebo vdaná. Jsem otevreny člověk, ale žiji na SK v malém městě, tezke někoho poznat a doma nebo celkove zivot mam tezky. Na to, ze mi je 26 mam za sebou toho tolik, ze uz clovek to sam nezvládá. Potrebovala bych se sverit, vypovídat, treba i podržet a to same nabizim ja. Vim, ze se mi spousta lid zde vysmeje, ale pokud se cítíš sama a hledáš kohokoliv, kdo by te pochopil a podržel, ráda budu tim ramenem. Stačí napsat zpravu.
Mejte se všichni hezky. Drzte se v teto době a hlavně budte stastne.

malia18
9. mar 2021

@safira23 ahoj ja som síce mladšia no nie oveľa a presne niekoho takého by som potrebovala aj ja akurát neviem presne odkiaľ si? Kľudne mi napíš súkromnú správu ja sa tu moc neorientujem nepísala som si sukromne s nikým tu tak neviem ako na to

safira23
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
safira23
autor
9. mar 2021

@malia18 mas zpravu, uz jsem na to prisla

ivangeline
9. mar 2021

Ahoj. Mozeme to skusit. 🙂

safira23
autor
9. mar 2021

@ivangeline ahojky. Pisni zpravu pokud chces

lolinko
9. mar 2021

@safira23
Ahoj
Som teda staršia a aj vydatá a dokonca aj deti mám ale kľudne napíš

safira23
autor
9. mar 2021

@lolinko ahojky. Ozvi se do zprav, dohodneme se. 😊