Love Island

diaszoky
1. nov 2022

Pozerali ste vcera dik?

mimka2019
1. nov 2022

@diaszoky áno

diaszoky
autor
1. nov 2022

@mimka2019 co znamenal ten komentar na hanku ja nechapem nieco tak revala

mimka2019
1. nov 2022

@diaszoky to bolo v piatok nie? čo plakala, včera som si nevšimla, že by plakala, alebo mi niečo ušlo? Viem, že v piatok bol komentár niečo v tom, že keď zasvietite do jedného ucha tak druhým výjde svetlo von...to znamená, aspoň si myslím, že má v hlave prázdno...dutú hlavu 😁

medina20
1. nov 2022

@mimka2019 No tak som to pochopila aj ja😂

lulaby1982
1. nov 2022

To aj niekto pozerá , ten legalizovany verejný dom,čo Žehňa ako cirkevný hodnostár TV? Hej ,v mojom storočí to bol čierny biznis a trestuhodné , lascivne dámy ,alebo neviestky neboli spolocensky veľmi obľúbené ,iba u určitej skupiny sociálnej. Nejaké duo a potom gruppen aktivity ,sem tam kopulacia ? Si myslím,že to patrí do spálne danej slovenskej chyze pospolitého ľudu. Tomu ja hovorím podsuterén s pivnicnymi priestormi.

diaszoky
autor
1. nov 2022

@mimka2019 ano to no orero vcera pod perinou revala??😂

medina20
1. nov 2022

A aky par vam je najviac sympaticky?😂

mimka2019
1. nov 2022

@lulaby1982 každý nech si pozerá, čo chce 😁 vy nepozeráte ale viete, o čom to je...zaujímavé 😂 Ži a nechaj žiť...pekný večer

mimka2019
1. nov 2022

@diaszoky hrozné pretvárky z jej strany...človek nevie, či reve alebo sa rehoce 😂 ale ja sa na tom zabávam super, tak môže pokračovať

mimka2019
1. nov 2022

@medina20 ale komédia riadna...ja sa občas dosť na tom nasmejem

mimka2019
1. nov 2022

@medina20 mne osobne žiaden...ale zo žien je fajn Denisa a z mužov sa mi páčil Radko 😁

diaszoky
autor
1. nov 2022

@medina20 mne denisa a krystof

diaszoky
autor
1. nov 2022

@mimka2019 mne znbuzov jakub a zbynek najmesie zlo😁

medina20
1. nov 2022

@diaszoky Ano Denisa a Krystof asi naj😂Aj Jakub v pohode keby nebol s Hankou😂😂

lulaby1982
1. nov 2022

@mimka2019 mne je srdečne jedno, kto čo pozerá a nezaujímajú ma takéto zoznamovania,veru, ja som stará škola , čiže už je to norma,že sa idem vycapit do TV, alebo hľadám partnera, vy ani neviete o čo tu ide moja zlatá,tu vôbec nejde o to,že niekto niečo pozerá,ale že sme v riadnom shite spoločnosť, že choroba sa stala zdravím a spoločnosť degeneruje, ľudia sú čom ďalej tým viac hlupejsi,ze nám vyrastá generácia dlhodobo narcistickych psychopatov,nikto nemá mieru , všetci sú krásni a ideálni a nedaj bože,že sa ozvete,že je to inak tak,to je cirkus ,západná stoka ,táto spoločnosť potrebuje debordelizaciu mozgov, všetkým to vyhovuje ,dnes je legenda a modla žena ľahkých mravov a top najväčšia podrazacka,nie matka pracujúca v troch prácach ,slušná,cudná, hanba hanba ,hanba,hnus a potom s čudujete ,že deti sú také aké sú,že sú agresívne, kruté a bezohľadne , pozrite si kam sa dostalo až Bez servítky program , a ešte sa na tých neborakoch zabávajú akí sú ,dospelá žena má byť ženou a správať sa ako dáma,nie ako Hanna Montana ,na pol žrde oblecena ľahká žena, toto má už mať za sebou

Cenzúru , ľudia sú pomýlení a mýlia si demokraciu s anarchiou ,to má byť norma,vydrziavana lascívna žena- psychopatka , po x operáciách ,toto má byť kult ženy a tie fajne myšlienky na úrovni absolventa materskej školy ,to sú mi dialógy ,nie takú stoku nikdy nebudem pozerať ,ani legalizovanie prostitúcie v TV

Takto sa zoznamovali naše matere? Dali si slaninu a snaps a išlo sa na pole a lovili sa z inej dediny,aby deti boli zdravé

mimka2019
1. nov 2022

@lulaby1982 veď ja s tým súhlasim, čo ste napísala ale tu ide o televízny program...nerieším realitu, a nerieším ostatných ako žijú svoj život...ja sa s tým taktiež nestotožňujem...a preto som aj sama 😂 lebo v dnešnej skazenej dobe sa nikto poriadný ani rozumný nájsť nedá...ale rada si pozriem tie "reality" programy, lebo sa na tom dá dobre zasmiať...pre mňa to je ako nejaká komédia...vy si možno pozriete dobrú komédiu (film)...ja si pozriem toto...a tiež mám už 35 rokov a verte alebo nie...z dnešného sveta mi je dosť často zlé...