Let's dance, Ruža pre nevestu, Na nože

15. mar 2023

Pozeráte? Čo z toho? Aký máte ho názor?

viestta
15. mar 2023

Nie, nepozeram ani jedno, Pozeram bud dokumenty alebo kriminalky

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gejb
15. mar 2023

Ani jedno

cyberk
15. mar 2023

Lets dance nuda; Na noze som videla jednu cast lebo bola o Stiavnici, no kedze tych stangastov a majitela restiky kazdy stiavnican pozna, tak to, co natocili bolo cele so scenarom.. tam to u mna aj skoncilo; Ruza pre nevestu ma neoslovila

pribinak
15. mar 2023

Odpad …..nepozerám.

danyelia
15. mar 2023

Ahoj, nepozerám to, telka ma veľmi nebaví, minule som ale zachytila asi 10 minút z toho Na nože a celkom ma zaujal ten koncept premeny či zmeny reštiky, keď je to teda reálne a nie podľa scenára 🤔

dzulli1980
15. mar 2023

Ja pozerám, no len tak pri klasických domácich prácach, nie som nalepená na obrazovke, Let´s dance, to je pre mňa relax a Ruža pre nevestu, na tom sa dobre zabavím (na tých sliepkach ... neskutočné, čo ženy "dokážu").

martinkatinka
15. mar 2023

No dnesny vyber uplne slaby.... Zvolila som Robina Hooda 😆

zuzinka888
15. mar 2023

@cyberk prave tuto jedinu cast som pozerala= uz nikdy nebudem jest v restike - ak nepoznam/ nevidim kuchara. Ved to bola partia opilcov.☹

lalala94
15. mar 2023

@cyberk ja ich síce nepoznám a teda neviem, či to bolo podľa scenáru, ale tú časť som videla a bolo jasné, že majiteľ je arogantný debil a tí dvaja akože kuchári sú pokročilí alkoholici. 😀 Čítala som si potom recenzie na google na ich reštiku/ penzión a tie reakcie majiteľa hovorili za všetko. S takým prejavom voči zákazníkom sa čudujem, že ešte neskrachovali. 😀

kik2022
15. mar 2023

Let's Dance mám veľmi rada. Baví ma to.
Na nože si tiež pozriem, pretože ma vždy zaujíma tá premena reštaurácie a jedálneho lístka.
Ruža pre nevestu ma až tak neoslovila kvôli výberu žien, ktoré sú príliš dorobené plastikami a majú nevskusné správanie. Príde mi to trápne sa hentak "biť" o muža v telke. A ty autorka máš na to aký názor? 🙂

divokykonik
15. mar 2023

Nič nepozerám, ale že absolútne nič. Radšej čítam knihy alebo surfujem na nete vo voľnom čase.

cyberk
15. mar 2023

@lalala94 Bolo bolo.. ale akoze to, ze on je arogantny a oni opilci je pravda 🤣 Marka v BS kazdy pozna.. nikto tam nechce robit s nim… preto nema navyber, co sa tyka zamestnancov :D dokonca jeho synovia tam robili, no im odmietol davat vyplatu, ze vsak naco aj 🫣🙈 zial jedine, co ma stastie, ze ma dost dobru lokalitu tej restiky, takze turisti tam budu chodit aj nadalej

sasitimi17
15. mar 2023

pozerám na nože a je mi z toho nagrc čím tam kŕmia ľudí hlavne dnes čo bolo 😂 aj lets dance pokial nevypadnú gáborikovci tak budem pozerať len zas je to trápne ako pretláčajú valábika 🙈

greta2017
15. mar 2023

Pozeram vsetko 🤣
Let's dance - pretacam len tance lebo tie keci okolo toho sa nedaju pocuvat podla mna. Durovcika by som uz davno poslala z tej show do ....het.
Ruza pre nevestu - proste sa na tom bavime so svagrinou😄😄
Na noze - pozriem si ak mam cas ale som si 100% ista ze je to nascenarovane. Neverim tomu obkukanemu formatu.
Ale co pozerat z toho ti neporadim😃 ked ani jedno neuvidis tak o nic neprides v zivote ale moooozno to Let's dance je take ze ok😊

bajka16
15. mar 2023

Ja kukám všetko a nehanbím sa zato 🤣 lets dance si kuknem trošku sa pokocham 😉 ruža pre nevestu, to sa s mužom natom zabavame, máme tam známu 🤐🤣 a na nože super relácia, páči sa mi vidieť úspechy tých reštaurácii a som rada, že sa konečne niekto toho na SK chytil a snaží sa to nastaviť na nejakú úroveň. Povedzme si pravdu, gastro na Slovensku 0 bodov.

caroline_
16. mar 2023

Nic z toho, pritom ked som bola mala vserky relacie som pozeravala. Neviem ci boli kvalitnejsie,alebo som len proste bola decko :D

kristiii
16. mar 2023

Videla som minulý diel Ruže, ako nič moc, skôr ma bavilo Bez ruže, na tom som sa nasmiala. Krátke a celkom výstižné.

tyrkysova_kobyla
16. mar 2023

Ja pozeravam vsetko menovane, tiez sa za to nehanbim 😀 pre mna je to relax po psychicky narocnej praci 😀 Let's dance pretacam len na pary, ktorym po prvom kole fandim (Autner, Marcinkova, Farkasova, Krajciova), Na noze ma bavi vidiet realitu slovenskeho gastra. A Ruza, to si vyslovene sadneme s partiou chalanov a zabavame sa na tom 😀

sandrahi
16. mar 2023

vcera som videla par minut Na noze, ale ze by som to teraz zacala nejak pravidelne pozeravat, tak to nemozem povedat :D

srdeenko19
16. mar 2023

My pozerávame doma Na nože, baví nás to, ako to majú reštaurácie, s čím sa potýkajú a aký býva v reštikách v kuchyni neskutočný bordel. A Ruža pre nevestu len s dcérou, muž sa zdekuje každý x radšej spať 😀D

kacenocka2
16. mar 2023

Ja ani jedno..