Ktorý robotický vysávač sa vám osvedčil?

levq
10. apr 2020

Čaute baby, prosím vás, už dlhšie rozmýšľam nad robotickým vysávačom, vraj je to veľká pomoc, a nemusela by som tu každý deň s metlou behať... 😏 Máte skúsenosti s nejakým super, čo sa vám naozaj osvedčil? Dajte prosím typ 😘. Ďakujeem

gabrielapatrik
10. apr 2020

@levq ahoj ja mám rowentu a v pohode, som spokojna, kamarátka ma Roomba sa to tusim vola taky kvslitnejsi a ze mega mega super

majoranka24
10. apr 2020

@levq Aj ja mam Roombu a som spokojna.😊

bibadlo
10. apr 2020

Máme Xiaomi Roborock S50 a kúpila som ho aj rodičom. Max spokojnosť všetci.

lylyjana
10. apr 2020

@levq my mame Xiaomi Mi Robot Vacuum a maximalna spokojnost za hodinku mame pivysavane cele prizemie, a aj na poschodi bezproblemov povysa a bez toho, aby sa skotulal dole schodmi.

nana8989
10. apr 2020

Aj my máme Xiaomi Mi Robot Vacuum a som veľmi spokojná, fičí každý deň 😉

veronika_1991
10. apr 2020

@levq My máme Roomba 981 a sme s ňou veľmi spokojní, má zmapovaný dom, tak nenaraža do nábytku a ďalšia vec, že má gumené valce, tak sa do nich nezadrhavaju vlasy ☺️ u nás je pustený každý deň 😊

majkeel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anka246
10. apr 2020

@veronika_1991 prosím cenu toho Ramba 🤣🤣. Ďakujem

monika6162
10. apr 2020

My máme Xiaomi Roborock S6. Maximálna spokojnosť naozaj! Stiahli sme si k nemu appku cez ktorú mu dávame povely 😀

anka246
10. apr 2020

Už som si vygooglila.. do 535€

adri2211
10. apr 2020

Tiež mame roombu a nedala by som ho za nič na svete 😉

gabika128
10. apr 2020

Xiaomi Mi robot, máme my, susedia, svokrovci aj veľa kamarátov a všetci sme spokojní.

levq
autor
10. apr 2020

Fíha, toľko odporúčaní, veď to sa do polnoci budem rozhodovať... Ďakujem ;)

sofiia87
10. apr 2020

Xiaomi, najlepsia investicia.

majkeel
11. apr 2020

Xiaomi Roborock S5, spokojnost

matus7030
11. apr 2020

@levq máme Roombu a je super! Odporúčam

moni333
11. apr 2020

Ahoj 🙂 my mame doma tiež roombu i7+ aj so samostatným vyprazdnovanim kosa a je perfektný!! Som veľmi spokojná, aj keď ta cena je dosť vysoká, minimálne mesiac nemusíš riešiť žiadne vysypavanie smeti 🙂 sem- tam ho však treba zbaviť vlasov, ale to je minútka, dve roboty, viac nič 🙂

slnecnica2
27. nov 2020

@majkeel prosim vas viete mi poradit kupila som si s5max a nejde mi nainstalovat apka.nevedeli by ste mi prosim poradit kde je chyba?

majkeel
27. nov 2020

@slnecnica2 Treba skusat resetnut wifi na vysavaci. Viem, ze mi tiez dlho trvalo to sparovat s aplikaciou. A aj po sparovani na druhy den ho zase nerozpoznal, zase skusat vyhladavat a niekolko krat resetovat wifi tlacitkom na vysavaci.

slnecnica2
27. nov 2020

@majkeel uz som to milion raz spravila.je to hruza

panelacikova
13. jan 2021

@lylyjana
@nana8989
@gabika128 ahojte, môžem sa opýtať, čo vás vyšiel ten vysávač? Ďakujem

lylyjana
13. jan 2021

@panelacikova my sme kupovali minuly rok, ked este od toho nebol lepsi a vtedy stal okolo 450eur, no teraz stoji cca 300eur, pretoze uz je od toho o triedu lepsi

nana8989
14. jan 2021

@panelacikova my sme kupovali za cca 250€, ešte v roku 2019 cez bonusko.sk, ale teraz pozerám, že už mi ho tam nenaslo, iba ten novší 😊

panelacikova
14. jan 2021

@lylyjana
@nana8989 dievčatá, lebo včera som tu dala túto tému, no nik sa neozval, mám tam aj linky na lacnejšie xiaomi vysávače, ak by ste si našli čas a boli by ste ochotné, o čo je lepší ten váš? ide mi o to, že ja mám malý byt, plocha cca 36 m2, z toho na vysávanie možno 28? Ak odrátam nábytky atď... a hlavne, lezie mi na nervy predovšetkým klasický prach, ktorý roluje kade tade po podlahe a vlasy. inú špinu tu ani tak nemám, žiadne rozliate veci, lepkavé, no proste inak "čisto". preto nevidím zmyslel investovať nejak veľa peňazí do toho, ale potrebujem to tu vysať cca 3x do týždňa (aspoň kuchyňu) a izbu tak 1-2x. tie chuchvalce vlasov aj prachu sa nám najviac zdržiavajú práve v kuchyni :(
pozrite prosím, ak by ste mali čas, či máte podobný vysávač ako sú v linku alebo máte o dosť lepší.... Ďakujem

https://www.modrykonik.sk/forum/domacnost-a-jej-vybavenie/roboticky-vysavac-xiaomi-do-200-eur-2/

lylyjana
14. jan 2021

@panelacikova neviem ti zial povedal, ake su rozdiely v tychto vysavacoch. My mame 2 - jeden asi 3 rocny, co nevie zmyvat a jeden co vie aj zmyvat. Oba povysavaju dobre. Co sa tyka zmyvania, tak nas vysavac ma 3 rozne nadobky a podla toho, ktoru das bud vysava, bud vysava a zmyva, alebo len zmyva. My to robime tak, ze dame najprv vsetko povysavat a potom mu dame pozmyvat s druhou nadobkou, lebo inak tahal za sebou mokry prach. Cize mozno si pozri nejake moznosti vysavania a zmyvania pri danych vysavacoch, ci sa to da robit oddelene. Inak neviem podla coho by som sa rozhodla. Ak vies po anglicky, asi by bolo najlepsie skusit si pozriet nejake recenzie mozno na Amazone, tam sa ludia casto vyjadria.

panelacikova
14. jan 2021

@lylyjana Ďakujem za názor... v konečnom dôsledku by mi bol postačoval aj len vysávač, takže budem ešte skúmať 🙂