Ktorý instagramový profil radí ako vyskladať dobrý outfit?

5. feb 2024

Ahoj, nejaké profily niekoho kto Sa venuje skladaniu outfitu? Veľmi sa mi ľúbiť pekne obliekať len neviem kombinovať a vlastne ani nakupovať. A rada zvyknem pozerať ako niekto ukazuje čo si dnes oblieka alebo ako zladiť napr nejaký kus oblečenia. Nemáte nejaký profil na insahgame ? Prípade že aj radi kde sú momentálne zľavy na oblečenie ?

cookie29
6. feb 2024

Zlatko, dobry outfit, musi splnat viacero pravidiel.
Prve, ze musi byt pohodlny. Moze byt hocijako krasny, tak pokial sa v nom nebudes citi pohodlne, je to na prd.
Druhe, ze Ti musi seknut/sediet. Tvojej postave, zivotnemu stylu, potrebam...
A tretie, ze musi zodpovedat, byt prisposobeny. Napriklad asi Ti bude zbytocny biely kabat, ak pracujes v skolke s malymi detmi, alebo chodis na prechadzky s velkym psom, alebo mas sama male deti...

A kazdy outfit by mal zodpovedat tymto kriteriam, nie jednemu alebo dvom ale vsetkym trom... tazko asi najdes niekoho, kto je Tvojim dvojnikom, co sa tyka vsetkeho... IG profily su tam, aby Ta ucili snivat, predstavovat si... neskumaju Tvoje realne "ja" ale krmia nejake "vysnivane idealne ja" a tam je rozkol...

basulaak
6. feb 2024

Fashionspy.sk 👍

autor
6. feb 2024

@cookie29 ano ďakujem. Ale keď ma baví pozerať keď je niekto pekne oblečený alebo zladený. A ja nosím väčšinou skoro to isté, aj keď mám nakúpené niečo neviem s čím to nosiť ☺️ a tiež pravda, neviem nájsť čo vyhovuje mojej postave. Ale len na inspo som chcela nejaký profil na ig alebo tak ☺️

alex666
7. feb 2024

Tiez odporucam Mirku Dobis alias Fashionspy

eliska13
7. feb 2024

Na pintereste si pozeravam outfity