Ktorý eshop donesie a namontuje práčku?

14. apr 2023

Dobrý deň, viete mi odporučiť, ktorý eshop aj vynesie pracku domov a aj namontuje? Dakujem

anicka182
14. apr 2023

Nay, ked si priplatis vynasku, 20€

deti95060810
14. apr 2023

my sme kupovali v hej.sk a silou mocou nám chceli práčku namontovať... bolo to pred cca 4 rokmi...
radšej sa opýtaj či to vôbec ešte robia...

buberova
14. apr 2023

Videla som že aj alza a datart to ponúka na stránke

liloastitch
14. apr 2023

Nay, my sme dva krát od nich brali práčku a platili aj vynášaku. Prvý krát ju zapojili a druhý krát keď som videla, že ju nesú znova tí istí chlapi tak som si ju radšej zapojila sama 😂 lebo jeden z nich toľko frflal že ju musia pripojiť, že som nemala chuť to znova počúvať.

basska_b
14. apr 2023

Andrea shop, ale su dost vysoke priplatky

martinka17
14. apr 2023

To že ponúkajú, neznamená, že namontujú. V Datarte som zaplatila, prišli, že ale tu nie je tesnenie za 40 centov v balení, tak nemontujeme a odišli. Takže som volala vodára. Ináč montuje so šofér so závozníkom, žiadna odborná montáž ako si by za tú sadzbu čakala.

terezka1947
14. apr 2023

@martinka17 neznamená,že šofér so zavoznikom nemôžu dobre namontovať práčku. Nevies,či nie sú vodári a druhá vec,keď som videla prácu niektorých vodárov,tak to radšej riešil manžel.
Bohužiaľ,v dnešnej dobe nájsť šikovného opravár,či človeka z fachu,kt.vie,čo robí,je zázrak.
Chýbajú odborníci....a keď vidím dnešnú mládež,bude to ešte horšie.

martinka17
14. apr 2023

@terezka1947 ak zaplatím 15 eur za inštaláciu, očakávam servis. Nie chlapa čo vie všetko - u mňa skúsi dobre pzapojiť pračku, u sesedy odparovač a o bránu dalej klímu, lebo odborná inštalácia. Ten šofér je možno IT analytik, ktorý si privyrába, šikovný a zručný... ale toto je klamanie zákazníka. Hlavne ak navyše nemajú pri sebe ani len skrutkovač, nič a vraj odborná inštalácia. To si to zapojím rovnako "odborne" aj sama, nepotrebujem platiť peniaze e-shopu.

terezka1947
14. apr 2023

@martinka17 teraz sa zákazník klame skoro všade. Za málo peňazí,veľa muziky. Je to smutné,ale je to tak.

mata131313
14. apr 2023

Domoss,bez poplatku

slavomira236
14. apr 2023

Datart som kupovala susicku vyniesli dnu polozili kde som chcela nic som neplatila

slavomira236
14. apr 2023

Ja ked aom sa syagovala z bytu do domu sama som si zapojila nasunula na vyvod vodu nasnrutkovala na privod vody nic zlozite to nieje..

miskakyska
14. apr 2023

DATART vynáška +zapojenie+odvoz obalu a starej práčky 20e... všetko prebehlo tip top👌

viestta
14. apr 2023

@martinka17 pracku napojit dokazem aj ja, nie je to ziadna jadrova veda, lebo sa jedna o nasrubovanie 2 koncoviek na hadici a pripojenie odpadu, plus este zastrcit do zasuvky. Na toto naozaj netreba instaletera so specialnou skolou.

martinka17
14. apr 2023

@viestta potom by si mala robiť v Datarte ty - problém by mali vyriešený

miskakyska
14. apr 2023

@viestta ale keď si zaplatím jedno s druhým tak nech sa už chlapci pobavia🤷

viestta
14. apr 2023

@martinka17 ano, celkom rada by som tam robila, len mi nevyhovuje dochadzanie 😉

viestta
14. apr 2023

@miskakyska ak zaplatim, tak to je jasne, ze ocakavam, ze aj spravia. Nam pred 3 rokmi doniesli chladnicku z Datartu, vybrali staru, zalozili novu, este pockali kym pod nou umyjem dlazku, isli ju zapojit a ejha!! kablu chybalo 25 cm do zastrcky. Pani sa mi ponukli, ze donesu predlzovacku ked pojdu este raz na rozvazku. Aj doniesli. Asi o hodinu a pol, s blockom. Takze vsetko zavisi od toho cloveka, ktory to montuje.

angelheart
14. apr 2023

@martinka17 čo viem, tak pračku ozaj zvyknú montovať vodič+"závozník", ale plynový spotrebič či klímu príde zapojiť externá firma.