Kto mi požičia ženský nick na pokeci?

terezka0123
7. okt 2022

Potrebujem si overiť na pokeci jedného človeka, spoznávame sa, stretávame sa, ale stále chodí na pokec..pýtať sa ho zatiaľ na to nechcem že prečo tam je stále prihlásený , neviem či by mi povedal pravdu...chcem si ho len trochu overiť a popísať s nim, zistiť o čo mu ide.

melanta
7. okt 2022

Ak toto musíš robiť na začiatku zoznamovania, overovať si ho falošnou komunikáciou cez cudzí nick, tak to potom nemá význam. Dôvera je základ vzťahu. Nemôžeš vzťah začínať šmírovaním a falošnou identitou.

klarissa25
7. okt 2022

Však sa tam registruj....

tosomja
7. okt 2022

@terezka0123 už si sa zmazala?

melanta
7. okt 2022

@tosomja 🤦🏻‍♀️😂😂😂

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sima1415
7. okt 2022

Požičať síce nemôžem kvôli mailom ale ak chceš môžem mu napísať

nnnuuunnn
7. okt 2022

@athom ženu potrebuje 😁

nnnuuunnn
7. okt 2022

@athom ale na pokeci môže tvrdiť, že je zena s mužským nickom, aby ju muži neotravovali 😁

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka1011
7. okt 2022

@melanta no zase ja na tom nevidím nič zlé, že si chce overiť. Takéto pokecové zoznamky bývajú veru všelijaké, nikdy nevieš či neskočí na každú čo mu napíše. Vždy je lepšie vrátiť sa z kratšej cesty.

katarinka89
7. okt 2022

@melanta ale ani ho ukončiť alebo odpísať pre podozrenie.....lepšie preveriť ako ísť do toho a neoverit si...

katarinka89
7. okt 2022

@terezka0123 a tebe by som napísala asi toľko ze pokiaľ by bol niekto zázrakom ochotný ti prepozicat nich, tak určite nie zadaná osoba ktorá by potom nemala problém v tej konverzácii pokračovať....

tosomja
7. okt 2022

Ja som tiež mala dva nicky na pokeci, písala som mesiac z jedného, potom som sa prihlásila aj na druhý a hneď mi napísal ten dotyčný aj tam, čo hľadám či chcem sex 🤣🤣 a bolo mi jasné, že naozaj má záujem "len o mňa" 😉 takže ja to schvaľujem. 😃

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tosomja
7. okt 2022

@athom no práve pre potvrdenie toho, či neklame. 😃

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petushqa2710
7. okt 2022

@terezka0123 nick požičať nemôžem lebo pokec u mňa slúži na emaily ale ak chces napísať mu môžem a zistiť čo potrebuješ 🙂

tosomja
7. okt 2022

@athom nie, ja som tam bola len prihlásená a neodpisovala nikomu.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tosomja
7. okt 2022

@athom tak nie je to vylúčené, písala som s polkou Slovenska asi 🤣🤣

tosomja
7. okt 2022

@mamula20 ja nie, nemám rada moje stavy keď žiarlim a asi by som sa rozišla, keby som vedela že chodí na pokec, či inú zoznamku. A ja tak isto nechodím. Už 5 rokov som nebola na žiadnej zoznamke, už mám toho svojho. 😁

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tosomja
7. okt 2022

@athom 🤣

panb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz