Kde teraz nakupujete oblečenie pre seba?

radiah
19. mar 2021

Baby, teraz keď je všetko obmedzené.... Odkiaľ objednávate oblečenie pre seba? Ja už idem puknúť, že nemôžem vyskúšať oblečko niekde v obchode. Prosím dajte linky, stránky, možno prijateľné butiky.. Dik

ninusa221
19. mar 2021

Na fb: SK fashion, Duo kabelky a občas bonprix🙂

ninusa221
19. mar 2021

Na fb duo kabelky, SK fashion a ešte bonprix

mizu89
19. mar 2021

Lidl.ale dá sa aj Tesco,kaufland.z internetu neobjednavam lebo každá veľkosť iná.

mizu89
19. mar 2021

Ja lidl.ale dá sa aj Tesco, Kaufland.z internetu neobjednavam lebo každá veľkosť iná a nedá sa vyskúšať.

alexas56
19. mar 2021

@radiah https://www.janckulikfashion.sk ja odtialto som teraz objednavala 3 x po sebe..narazila som na nich nedávno a musím odporučiť..dodanie na druhý deň, bezproblemov vymenili veci co mi nesedeli..a bundu co maju na inych eshopoch po 60 e tak tam za 39 e..aj ostatne veci ovela lacnejsie.. a potom objednavam este zo zary

ritagt
19. mar 2021

Ahoj. Neviem či vieš, ale CandA obchod má takú akciu, ze im zavolas, povies velkost, nachystaju ti "macku vo vreci" - cca 8 kusov oblecena (nohavice, pulover, tricko, nohavicky, leginy-teplaky, kardigán, sveter - mix tychto veci) za 15 Eur...dost sa to oplatí

alexas56
19. mar 2021

@radiah ja som teraz 3x po sebe objednavala z janckulikfashion..dodanie na druhy den a bezproblemov vymenili co mi nesedlo..a druha vec su ceny, co na inych eshopoch mali bundu za 60 e tam mali za 39e..takze odporucam..a este zo zary nakupujem

mpg
19. mar 2021

@radiah Ja si už dávnejšie objednávam väčšinu oblečenia, lebo na nákup som musela brať aj malého syna a bolo to trochu obtiažne. Také na bežné nosenie objednávam z Bonprix alebo Witt, kvalitné aj na spoloč.udalosti z Klingel.

lasina
19. mar 2021

About you, answear, intimissimi..iba odtiaľto

filili
19. mar 2021

Mne to práve veľmi vyhovuje 🙂 Keďže z väčšiny e-shopov sa teraz dá objednať s dopravou zadarmo, posielajú expresné rýchlo, vyskúšam si to doma v kľude, prejdem sa v tom, vidím sa na dobrom svetle - nie v tých strašne osvetlených kabínkach a rovno si to vyskúšam s inými vecami z môjho šatníka 🙂 Vyberám si hlavne tie stránky, ktoré ponúkajú aj vrátenie zadarmo, aby som nemusela platiť poštovné za prípadné vrátenie 🙂 Napríklad Mohito, eobuv - príde kuriér pre balíček, zadarmo ho zoberie naspäť 🙂 najradšej nakupujem z Best Secret - tiež majú vrátenie zadarmo. Ale objednávam aj z takých, kde si treba potom zaplatiť poštovné, napríklad Rouzit, Módne veci, Bonprix..

gabriela_obzerova
19. mar 2021

@radiah ja som kupila vacsinu na koniku 🤣 Plus Lidl shop a aboutyou, lebo posta zdarma a mozem skusat a vratit 🙂

simsalabim
19. mar 2021

@radiah Tchibo, Lindex, Orsay, Bonprix. Deti hlavne Reserved, H&M a najmladsia aj Lindex.

alex666
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex666
19. mar 2021

@radiah
Tchibo, Lelosi, Sportissimo, Astratex, Reserved. Tam som v poslednom case nakupila.
Vdaka lockdownu som si totalne zlepsila online shoppingove zrucnosti a cudujem sa sama sebe, preco som s tym nezacala skor. Potulovanie sa po obchodoch povazujem za otravne a za stratu casu. Skusanie v kabinkach neznasam a to najmä v zime.

stefi_k
19. mar 2021

About you, reserved, zoot, answer, calzedonia, asos, tezenis .... atd atd nekonečno možnosti.

ckatka
19. mar 2021

Ja merino zo zaja a bežné handry z bonprixu. Spodné prádlo a detské veci online z Lindex a Patpat. A tu z bazáru..

stefi_k
19. mar 2021

About you, reserved, zoot, asos, tezenis, calzedonia, answer, orsay ..... atď, možnosti maš kopec.

spajky
19. mar 2021

Ahoj, skus aboutyou. Veľký výber znaciek, posta a vrátenie zadarmo. Vrátenie bud kuriérom, alebo len odnesieš na postu. Vrátiť môžeš do sto dní. Je dobré sa tam zaregistrovať. Po vrátení máš peniažky do troch dní na účte. Maju často akcie a ak sa pridáš do skupiny aboutyou, budeš vedieť aktuálne kódy, ktoré môžeš využiť aj pri zlacnenych produktoch.

lucia851
19. mar 2021

Ja na bonprixe alebo blancheporte

radiah
autor
20. mar 2021

Žienky len teraz vidím vaše komentáre.... Ďakujem za každí tip. Tie stránky, ktoré sú mi neznáme určite pozriem. Aj vy po pozerajte 🍷 ps.... Nieže manželom zhorí kreditka 💋😘

tortelinka
20. mar 2021

Ja nikde! Počas roku som si nič nekúpila

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vickyyn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kallanchoe
16. mar 2022

Minulý rok som narazila na Bestsecret,nakupujem veľa tam, hlavne sebe, mužovi občas aj deťom...je to outlet z Nemecka,dostať tam značkové aj noname veci,oblečenie,kabelky,obuv.....niekedy narazim na ozaj smiesne ceny...značky ako Esprit,Guess,tom Tailor,s.oliver...
Poštovné mávajú často zdarma,vrátenie tiež...do týždňa mám vždy doma.....na prvý nákup teraz máte 10€ poukaz
Registrovať ide len na pozvánku:

https://invite.bestsecret.com/VDX-8B2-4U2?c=sk&...

liviaantolova26
20. okt 2022

@kallanchoe ahoj chcem sa opýtať bola si spokojná s BestSecret ja chcem obiednavat ale bojím sa ti mi nezoberú peniaze a tovar neuvidím nestalo sa ti to?
Pripadne si vracala už tovar ak to nesadol?

filili
20. okt 2022

@liviaantolova26 ahoj, ja tam objednávam už asi 2-3 roky pravidelne, dodanie aj vrátenie tovaru zadarmo (vracala som tovar už veľakrát, nikdy nebol problém, vytlačíš si formulár na vrátenie a zadarmo vrátiš na pošte 🙂 kamoška objednáva tiež od nich pravidelne, nikdy nemala problém. Neviem, či je pozvánka vyššie aktuálna, tak posielam ak by si chcela, mám ich veľa.
https://invite.bestsecret.com/V8H-U9S-JS5?c=sk&...

liviaantolova26
20. okt 2022

@filili dakujem moc ja som už zaregistrovaná len som sa bála aby som nekúpila dráhu bundu a nepríde. Ako dlho trvá dodanie?

filili
20. okt 2022

@liviaantolova26 Nemusíš sa obávať 🙂 Posielajú aj dosť rýchlo.

stanulienkat
20. dec 2022

@filili ahoj, su to naozaj na BS originaly?

kallanchoe
20. dec 2022

Áno sú to originály😉 mám pár kabeliek,kabátov aj iného oblečenia...mne to príde ako nejaký outlet na štýl Pandorf,tak preto tie ceny sú tam super.... Kupujem ozaj celej rodine,aj teraz na Vianoce sa potešia,že dostanú odomna niečo ,,nevsednejsie"......po Vianociach budú ešte iste zľavy,ale tak možno to čo mám vyhliadnutú,tam možno nebude🤦....