Kde si stiahnem pesničky do mobilu zadarmo?

24. máj 2024

Viete o nejakej stránke kde si stiahnem pesničky do mobilu zadarmo

zuzuliennka1
24. máj 2024

spotify? nemusis stahovat

autor
24. máj 2024

@zuzuliennka1 to je nejaká stránka

petulda333
24. máj 2024
thirstymonk
24. máj 2024

@zuzuliennka1 Spotifaj neni zadarmo

thirstymonk
24. máj 2024

Však normalne z youtube. Daj do google "download youtube mp3" a už len rafeš linky z youtubu a sťahuješ. Ja takto sťahujem hudbu, ktorá už neni k mání, napr. poľske Bodzio hity z roku 1995, dobrý masaker to je :D

zuzuliennka1
24. máj 2024

@thirstymonk ale je 🙂 ja pocuvam len cez spotify

babkaland
24. máj 2024

@thirstymonk presne neni lepší zdroj hudby ako youtube. Aj ja počúvam všelijaké slovinské, poľské, 90-te roky, disco polo a také. Aj slovenský dancefloor som tam našiel z 90-ych ako Lobby, Bogieman, alebo nemecke Das Modul, Blümchen, holandské techno ľudovky a také. To velakrát neni ani na platených. Na youtube sú aj malé dedinske kapely cigánske hocičo. Ja to len takto robím.

babkaland
24. máj 2024
rozculena
24. máj 2024
thirstymonk
25. máj 2024

@babkaland haha, toto zas ja nie. Ja napr. toto:

https://www.youtube.com/watch?v=zjNQT5CdifA
marca12
25. máj 2024

@thirstymonk Mne sa zda,ze je zadarmo,ale v tej zdarma verzii mas reklamy a tusim,ze mozes pocuvat len v poradi,neda sa prekliknut na dalsiu skladbu. V platenej verzii nie si nicim obmedzovany

babkaland
25. máj 2024

@thirstymonk díky díky 😀 niečo som si posťahoval. A poznáš Antoša Szprychu? Môj obľúbený poľský spevák:

https://www.youtube.com/watch?v=Sco4hbH5ozM
babkaland
25. máj 2024

Takto. Tie online hudby sú dobré keď máte málo miesta na telefóne (napríklad do iphonu sa nedá ani pamäťová karta dať) ale musíte mať stále dáta zapaté, a žerie vám to dáta, tým pádom aj baterku. Tak ja vždy keď okrem iphonu dám aspoň 16GB pamäťovú kartu a narvem tam z počítača vela pesniečiek a viem počúvať aj s vypnutými dátami. Ušetrím dáta aj baterku. A síce ten 10GB archív hudby sa mi nenazbieral za týždeň ale roky som to budoval, a niečo z toho sťahoval a mne sa najviac osvedčilo youtube lebo tak je ozaj vsetko.

niekto2hy
25. máj 2024

@babkaland Alebo si kupis mp3 prehravac na Ali a don das kartu...
Na Ytb nie je vsetko - ale mas tam YouTube video a YT music.

babkaland
25. máj 2024

Našťastie len Apple má problém s pamäťovými kartami. Dlho som mal MP3 prehrávač ale prakticky micro sd karta išla od tlačidlových po smartfóny všade…

thirstymonk
25. máj 2024

@babkaland Nie, ja mam radšej Bogdan Smoleń :D

sandra49
25. máj 2024

@thirstymonk prosím ta a keď je v pesničke reklama, ale teda na začiatku, tak mi to stiahne aj s tou reklamou? Dakujem

babkaland
25. máj 2024

@thirstymonk Najviac sa mi páči od neho pesnička: Ani be, ani me, ani kukuryku.

babkaland
25. máj 2024

@sandra49 nie nestiahne. Mám osobne vyskúšané. Ani dlhý set keď je že je viac reklám, to nevadí, stiahne sa len set.

katkazocele
25. máj 2024

https://2024.myfreemp3juices.cc/ najlepšia stránka akú poznám, kvalita mp3 320kbps

sandra49
25. máj 2024

@babkaland jej tak to je skvelé. Toho som sa obávala. Ďakujem 🙂

babkaland
25. máj 2024

No ludia zajtra nemiesto Vltavy potečie pivo. 🙂

babkaland
25. máj 2024

@sandra49 sandra je super speváčka aj tú počúvam.

miso209
26. máj 2024

YouTube music revanced tam si nemusíš platiť ani členstvo ani nič a stahujes zadarmo mám to aj ja alebo spotify je tiež tak

babkaland
26. máj 2024

Poďme češiiiii ciki caki ciki cak! Som si stiahol Veronu Nejsi sam. Všichni ruce nahoruuu. Jaka pecková pesnička. Na hokeji to púšťali.