Kde kupujete oblečenie na doma?

31. mar 2021

Maminky kde kupujete oblecenie na doma? Chcela by som nejakú peknú teplákovú súpravu, kľudne aj značkovú

oli18
31. mar 2021

Ja keď vyraďujem oblečenie, niektoré preradím do kategórie "domáce". Zvlášť na doma nekupujem.

hettinka
31. mar 2021

Sinsay a znackove v športových obchodoch ako sportisimo.

zuvelyn
31. mar 2021

HM, ale ja teda teplákové súpravy nenosím, kupujem si jednoduché bavlnené jednofarebné šaty. Zo športových značiek mne na postave aj materiálovo najviav sedí Nike.

roja01
31. mar 2021

@oli18 dtto, ja to považujem za zbytočné, pretože mám niektoré oblečenie, pôvodne určené na von, ktoré je pohodlné a keďže sa mi ho už von nechce nosiť, tak ho používam na doma. Teraz dokonca ako začína byť teplejšie, tak by mi v teplom domácom odeve ako napr. tepláková súprava bolo horúco. Ale samozrejme nič nemám proti tomu, keď si niekto kúpi pekný domáci odev. Je to každého jeho vec.

asia83
31. mar 2021

@oli18 Aj ja. Rýchlo sa to zoderie, načo nové? Teplákové súpravy sa mi celkovo nepáčia, také neženské mi to príde.

hettinka
31. mar 2021

Tricka mám tiež tak, že využívam staršie na doma. Ale Napr. ja nosim na von rifle a elegantne nohavice, takze v tom by dom na doma nevydrzala, tak na doma si kúpim občas tepláky. Kvalitne mám adidas a take “pracovne” do záhrady a tak si kupujem neznackove.

unicornlady
31. mar 2021

neviem, či tam mávajú aj súpravy, ale teplaky nakupujem v Slovenke, majú aj moderné strihy, je mi to príjemné na dotyk

hviera81
31. mar 2021

ja tiez vacsinou to co vyradim. kupovat ak teplaky, tak ja vacsinou v decathlone, alebo skor leginy zvyknem nosit aj na doma, a to od tezenisu cez hm, new yorker.... take nieco

tenerifka
31. mar 2021

v zime leginy +tricko z H&M alebo Zara, v lete bikiny+pareo, na jar a jeseñ letne saty hocijake....

julia2018
31. mar 2021

Ja si kupujem extra nadoma. Prečo by som mala doma nosiť staré veci? Trávim tu väčšinu času. A chcem s citit pekná, mat neznosene veci i nadoma. Nosím šaty, voľne nohavice, trička. Mám niečo z H&M, aboutyou, reserved, medicine.

simsalabim
31. mar 2021

Teplaky nosim len na sport. Oblecenie na doma kupujem vzdy vo vypredaji - lacne tricka, mikiny, sukne a rifle, vacsinou v Reserved, H&M a pod. Je to preto, ze do prace “volnocasove” oblecenie nosit nemozem. Tak si casto na doma kupim uletene tricko ci vysuchane rifle. Malokedy preradim napr. tricko, co nosim do prace, na domace nosenie.

kahh
31. mar 2021

Na doma si vacsinou nechavam veci, ktore som nosila von ale uz sa mi nepozdava stav alebo potom v bazaroch ked sa da, teraz som sa bohuzial uz dlhsie kvoli tejto situacii nedostala. Ale tam viem najst aj super sportove a dokonca znackove veci a za par eur takze vacsinou tam, je mi luto vyhadzovat za to viac penazi

lasona
31. mar 2021

Answear som objednala

wokokoza
31. mar 2021

Špeci osobne nekupujem, také, čo už do práce som nenosila začala som na doma a tak, inak si kupujem špeci len na cvičenie a tak, ale nie na doma, že na povaľovanie alebo tak :P

euka210
31. mar 2021

Len posuniem o policku nizsie z pekneho na domace, alebo sekac, teplaky, mikiny naposledy Lidl. Domace je u mna take, co nevadi ked sa zaspini, kedze sme na dedine.

lolazmola
31. mar 2021

Legíny kupujem v lidli tie mám strašne rada a aj sedia. A tričká tiež posúvam že tie co som kedysi nosila von nosím už len na doma.

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
1. apr 2021

Tricka bavlnene z c&a a sport.nohavice resp jazzpants z tchiba,vyslovene komplet tepl.sipravu nemam...

evkamotka
1. apr 2021

Teplaky v slovenke, tricka mam vyradene tie, vo boli predtym na von

ivkazba
1. apr 2021

Tepláky sú za mňa brutálne neženský kus oblečenia, takže tepláky ani nemám. Nosím legíny a na to tuniky, dlhšie tričká či tričko-šaty. Kupujem Tchibo, Peek&Cloppenburg, Esprit, VS a občas mám pár lacných kúskov z Primarku. Veci čo nie sú dobré na von, nie sú dobré ani na doma, takže veci na doma kupujem cielene.

hviera81
1. apr 2021

@ivkazba bývaš na SR? kam chodíš do primarku?

ivkazba
1. apr 2021

@hviera81 áno v Bratislave, do Primarku chodím do Viedne. Ale bude aj v BA, v Eurovei sa robí veľká prístavba a v nej bude aj Primark.

hviera81
1. apr 2021

@ivkazba oooo, to je vynikajuca sprava 🙂 aj to vies, ze kedy asi?

lenkakravcova
1. apr 2021

Nie všetky tepláky vyzerajú nežensky.

ivkazba
1. apr 2021

@hviera81 niekedy v 2022 by mala byť dokončená prístavba https://eurovea.sk/novinka/podujatie/primark-ot...

hviera81
2. apr 2021

@ivkazba paradicka, dakujem

hettinka
2. apr 2021

Boze, primark, to je taký odpad. Dcéra si doniesla pár veci z UK a po prvom-druhom praní a cykle v susicke všetko hodné do kosa.

hviera81
3. apr 2021

@hettinka tak neviem ako periete, ale mame tricka rok a prali sa fakt velakrat a nie su hodne do kosa...

hettinka
3. apr 2021

@hviera81 normalne, všetko bavlnené na 60 stupnov a do susicky. A hento bolo hneď rozťahané, pri svoch dierky sa začali robiť.

ninah1486
24. okt 2021

ja väcsinou preradim to co mam dlhsie tak ze to nosim len na doma potom, nekupujem vyslovene ze na doma