Je používateľka s nickom viestta v poriadku?

2. apr 2024

Otvorila som nahodne viac diskusii, a v ziadnom neboli rady od @viestta . A to dokonca boli sviatky, a predavacky teda tiez neboli v praci. A tak sa takto anonymne pytam, ci si v poriadku, ci sa nieco nedeje?

rebellefleur
2. apr 2024

Skus polozit otazku pod svojim nickom a nie anonymne 🙈

zojazoja
2. apr 2024

Véd dnes komentovala na ploche nejaký príspevok. Tak určite bude v úplnom poriadku🙃

autor
2. apr 2024

@rebellefleur Hanbim sa to pytat pod svojim nickom 🫢. Musim vyuzit tuto anonymnu moznost. Snad sa Viestta ozve, aby som vedela, ze je v poriadku.

lonely66
2. apr 2024

a čo si jej matka?

autor
2. apr 2024

@zojazoja Fakt? Tak to som rada.

miskakyska
2. apr 2024

Neozve...s anonymmi sa nebaví🤭

deti95060810
2. apr 2024

cez sviatky tu bola...

januska12323
2. apr 2024

A ty si v poriadku?

autor
2. apr 2024

@lonely66 Keby som jej mama, tak jej zavolam na mobil.

lonely66
2. apr 2024

zbytočná diskusia, nemyslíš? existuje tu predsa IP, tak keď sa o ňu tak trasieš, mala si jej napísať IP. a už keď ju spomínaš v diskusii, slušnosť káže ju označiť. či o čo ti vlastne ide? nechápem.

nenapadnyuzivatel
2. apr 2024

Veď má aj svoj život nie len byt tu stále🤦🏽‍♀️ ženy niekedy premýšlate nad zbytočnými vecami do ktorých vas neni nič…

autor
2. apr 2024

@januska12323 Uz ano, dostala som odpoved na svoju otazku, mozem pokracovat vo svojej praci. Pekny den vsetkym 🫡

peta2202
2. apr 2024

Je to velmi podozirve, kedze zvykne komentovat kazdu diskusiu a kazdy prispevok 😀 Ale asi by som sa nepytala takto 😀 Vsak je to kazdeho vec, kolko casu tu denne travi, no nie? Ale taktiez nechapem zmysel vytvorenia tejto diskusie, kedze sa da normalne a slusne napisat IP. 😀

autor
2. apr 2024

@lonely66 Je oznacena v hlavnom prispevku.

heidi4
2. apr 2024

Asi ma nieco dolezitejsie na praci, nemyslis??? Boli sviatky, bola s rodinou, iste mali aj kopec navstev, varenia, poriadkov, mohla oddychovat atd. Ved to je logicke, nie? Keby sa staral kazdy sam o seba, bolo by o kazdeho na svete postarane. 🙂

janababana
2. apr 2024

@miskakyska ale bavi, mne odpisala na moje anonymne diskusie (a za to jej dakujem, este mi zle neporadila) 🌸

natall113
2. apr 2024

Autorka a keby sa tu aj niekoľko dní neukázala tak čo? Či myslíš že len celé dni sedí na koníku?

pribinak
2. apr 2024

Trápne 😳😳😳😳

hortenziaj
2. apr 2024

Ale mňa, ked tu nie som dlho si nik nevšimne a ani mu nechýbam 😪😪😪😂😂😂

lonely66
2. apr 2024

@hortenziaj najprv musíš byť v takmer každej diskusii. tak 2-3 roky minimálne. potom si všimnú, že si zmizla 😀

alickapusinka
2. apr 2024

Bola cez sviatky prihlásená.

miskakyska
2. apr 2024

@hortenziaj a mňa tu vidia aj, keď tu nie som😆

hortenziaj
2. apr 2024

@lonely66 no, nemám toľko času asi. A ani odpoveď na všetko.

h2
2. apr 2024

Autorka, a ty si v poriadku?

jana_eyre_2
2. apr 2024

@hortenziaj nič si z tohto nerob mňa si tu všimnú len keď chcú rýpať a nemajú čo iné vytiahnuť , tak vždy sa nájde niekto čo napíše ako často tu som 🤣

Ja inak vôbec nerozumiem čo sa tu viestta tak stále rozobera.. ja vôbec nemám pocit že by bývala v každej diskusii a až tak že by som si všimla ak sem deň neprispeje.. nezite tak tým konikom ľudia.. veď je vonku pekne choďte sa prejsť 🤪

elenka.k
2. apr 2024
lenkasarka
2. apr 2024

To je take zbytočne vyryvanie..

melanta
2. apr 2024

@lonely66 ak napíše ip, to už nie je anonymné stalkovanie. 😉

deti95060810
2. apr 2024

bola tu pred hodinou - na stene je diskusia ohľadom Pelleho v kostole.

klementinka58
2. apr 2024

@hortenziaj bud rada, ze si ta nevsimli, mna si tu 2 roky dozadu vytypovala jedna zena, vsetko si pozistovala z netu o mne, vypisovala o mne totalne nezmysly, zakladala diskusie ktorym tu uzivatelky uverili, posmievali sa mi , dokonca aj do prace mojej pisala, zverejnovala tu moje osobne udaje, dokonca pisala uzivatelkam nech si robia zo mna srandu, co samozrejme nejake jej na to skocili. Cele toto sialenstvo vsak sa rozlusklo a dotycna si zmazala ucet. takze bud rada, ze ta tu nikto neregistruje az do takej miery. lebo su kadejake zeny s kadejakymi dg. Ja uz som zvazovala trestne oznamenie. Polroka uz mam chvalabohu pokoj, dokonca sa aj vztahy co rozbila intrigami dali dokopy