Je bezpečné objednáť zo stránky Temu?

15. feb 2024

Objednáva niekto z tejto stránky?
Je to bezpečne , myslym čo sa týka platby vopred .

16zolik16
15. feb 2024

Ahoj, priateľka viac krat objednala nejaké veci do bytu, všetko prišlo a nikdy nám nič nestrhli čo nemali, je to niečo ako Shein. Akurát že tam majú viac veci a lacnejšie

katarinka289
15. feb 2024

...alebo ako aliexpress. Obchodnik nedostane peniaze hned. Od dorucenia mas nejaky cas na podanie reklamacie.V pripade uznanie,ti vratia peniaze.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liz_lemon
15. feb 2024

hlavne si pri ziadnom nakupe netreba ukladat udaje z karty

autor
15. feb 2024

Dakujem vsetkym

lulu0123
15. feb 2024

Akurat som vcera robila 2.objednavku.Prva prisla v poriadku.Pre istotu som si zabezpecila na ucte virtualnu kartu,kde som si dala limit na nakup na internete na 30 eur.Ked bude treba,zvysim ho rychlo.Inak ju pouzivam iba na podobne nakupy.

gastanka32
15. feb 2024

Funguje to rovnako ako vsetky tie cinske stranke, odkial sa objednavaju veci za par eur. Odporucam vsak pozriet si realne foto od zakaznikov, ktory si uz ten produkt, o ktory mas zaujem zakupili, aby si neostala sklamana.

autor
15. feb 2024

@gastanka32 dá sa aj vrátiť tovar?

horislava_balazova
15. feb 2024

Už som čosi objednala a prišlo ok, s oblečením horšie kvoli veľkostiam

katka533
15. feb 2024

Ja som objednala za skoro 100 eur cez Vianoce. Fo týždňa som mala všetko doma

tululu
15. feb 2024

Pozor, Temu je v tomto ovela nebezpecnejsi ako Ali a ine stranky, ceny su tam totalne podstrelene a niekde inde sa to musi odzrkadlit.

katarinka289
15. feb 2024

@katka533 aj ja.Nedavno mi prisiel obrovsky balik.Vyhoda Temu je v tom,ze to pride naraz.Nie ako na Ali kazda koralka osobitne

katka533
15. feb 2024

@tululu Nie su, podľa mňa su tam take normálne ceny ako u nas u číňanov. Akurát ovela väčší výber.

tululu
15. feb 2024

Temu zalozila cinska biznis skupina, ktora kedysi bezne pouzivala malvery v aplikaciach,aby doslova spehovala pouzivatelov apiek a dokonca ziskavala citlive data z mobilov. Okrem toho sa sprava extremne nekorektne ku svojim dodavatelom, casto tie zmluvy hranicia s vydieranim. Dalsia vec je,ze mnohym nakupujucim pride tovar nizsej kvality alebo nahrazka,ktoru si neobjednali, pretoze naozaj su tie ceny tak nizke,ze postavili svoju biznis politiku aj na takychto random "podvodoch". Temu naozaj nie je korektna stranka, ale pri tolkych nakupujucich sa tie pripadyblahko stratia.Takze za mna Temu nie. Inak je o tom kopec info a videi, ci uz u nas, v CR alebo zahranici.
@katka533

smajliica
15. feb 2024

Môj manžel odtiaľ nakúpil raz, týždeň na to im unikli údaje kreditiek a na jeho účet si niekto objednal pizzu za niekoľko sto EUR na druhej strane sveta ✌🏻👍🏻

janulikds
19. feb 2024

Na objednávanie z takýchto stránok som si vytvorla virtuálnu kreditnú kartu mimo mojej banky, kde si vždy presuniem nízku sumu, ktorú miniem na nákup.

janulka123987
22. feb 2024

Nie

marshmellka0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maranco
23. apr 2024

E-shop Temu má problém. Viacerí Slováci sa ozvali, že im z účtov neoprávnene zmizli peniaze. Banky im napokon museli zablokovať karty, pričom im nahradili škodu.
Zdroj: https://tvnoviny.sk/ekonomika/clanok/891067-tem...

marshmellka0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz