IPhone verzus Android

10. aug 2020

Ahojte kúpila som si predvčerom iPhone 6s predtým som mala len Android chcem počuť váš názor je lepší iPhone alebo android ? Lebo si všímam že iPhone strašne rýchlo vybíja batériu

hettinka
10. aug 2020

iPhone. Treba si naň trosku zvyknut pri prechode z Androidu, ale inak super, spoľahlivý, odolný, nerozbitny.
Len škoda, že si si kúpila 6s, tento rok mu vraj má už končiť podpora, je to starší model. Ja mám iPhone7 a chcem nové SE

nina255
10. aug 2020

Ja som mala dlhe roky android, posledneho pol roka mam iphone a nemenila by som... a co sa tyka baterky nezda sa mi ze by sa mi rychlejsie vybijal oproti mobilom s androidom... ale pravda mohla si si kupit aspon iphone 7, nie starsie

nika82
10. aug 2020

jednoznacne android

s_a
10. aug 2020

za mňa iphone, ale zrovna tento model má dosť malú kapacitu batérie, bolo to treba pozrieť pred kúpou, to už nezáleží od operačného systému

n_i_ka
10. aug 2020

Ja som na jar prešla na iPhone a nemenila by som, už viac android určite nie

ivkazba
10. aug 2020

Ja som roky mala Samsung, potom som dostala firemný iphone, po 2 týždňoch som požiadala, aby mi ho vymenili hoci aj za 100 eurový samsung. Nevyhovoval mi. Podľa mňa je to individuálne.

susedbielek
10. aug 2020

Otázka nedáva zmysel suseda. IPhone je telefón, Android je operačný systém. To je akoby som sa pýtal je lepší skicár, alebo mikrovlnka? Bolo by vhodné uviesť nad akým telefónom s Androidom sa uvažuje ;)

gazpalm
10. aug 2020

Ja som si na iphony nezvykla, ale jednoznacne treba vyskusat co ti vyhovuje a mala si kupit lepsi model 😉

autumm
10. aug 2020

Ja mam android a v práci som tiež dostala ios. Nevyhovoval mi. Ostala som pri androide, ale určite je to individuálne

sissy27
10. aug 2020

Prešla som z androidu na iOS a zásadný rozdiel nevidím. Iphone sa ti rýchlo vybíja, lebo si ho kúpila od niekoho z druhej ruky používaný, takže samozrejme nevydrží toľko čo nový. A treba aj pozrieť čo máš zapnuté a čo ti žerie baterku (Bluetooth,wifi, dáta, určovanie polohy...).
Keby som našla vhodný telefón s androidom, ktorý by vyhovoval mojim požiadavkám, tak sa k nemu kľudne vrátim.

hettinka
10. aug 2020

U mma, hlavná výhoda iPhone je jeho nezničiteľnosť. Môj má skoro 4 roky a až teraz začínam uvažovať o výmene, začína sa skracovať vydrž batérie. Ale inak funguje bezchybne, je ako nový. Každý Samsung mi vydržal maximálne 2 roky a to vždy posledný polrok už s nervami, mrzlo to, nefungovalo poriadne.
Tak isto dcérin má 4 roky, už ho používa syn (dcere sme kúpili taký istý, len väčšia pamäť) a ten rozbil každý mobil, mal vždy staršie a v škole vždy rozbil, otlkol. Je to chalan, nedáva tak pozor, ale iPhone mu odoláva.
A tiež super je kompatibilita s inými Apple zariadeniami (dcéra má iPad aj MacBook, ja mám Apple watch), sparuje sa vsetko samo.
Muž má iphone11, robí nádherne fotky.

berenika39
10. aug 2020

Android - pokud zkusíš operační systém ios - už asi chtít nebudeš. To, že se ti telefon vybíjí, není problém operačního systému, ale telefonu...
Celá rodina jsme na iphone - systém ios, absolutně bez problému, společně sdílíme, co potřebujeme, páruje se to s jinými zařízeními, ipad, apple watch....starší synův se už rychleji vybíjí, ale to je zařízením...víme a řešíme.

Každý ti napíše něco jiného - ze své zkušenosti, ale pokud budeš mít dobrý telefon, systém ios funguje výborně.

kacusik69
10. aug 2020

mam aj, aj... a pravda je ze iPhone nema ktovieaku kapacitu baterie (mam sice len SE 1. gen. a v zalohe tiez 6S ale k tomu mam Androidovy telefon s pomaly 3x takou kapacitou baterie)

vroni
10. aug 2020

Za mňa Android. Práve nadšene čistim firmu od jabĺk, po pol roku som z nich plula oheň a síru, za mňa iPhone nikdy. Už to bol môj tretí pokus a stále je u mňa Android neporovnateľne lepšia voľba

chiara189
10. aug 2020

@hettinka uplne suhlasim a watch-ky milujem 🙂

ddd333
10. aug 2020

iPhone

soldi
10. aug 2020

ako som vyskusala Ios, tak frcim uz len na nom - nb aj tel mam od apple. v praci vsak pracujeme s windows aplikaciami, tak je to niekedy komplikovanejsie sa na apple notebooku naparovat na windows 🙂 ale zvykla som si a napr zrovna na ten nb nedam dopustit.
iphone mam najnovsi s tymi troma sosovkami a ten je ozaj super. baterka vydrzi dlho, fotky robi krasne, je vodeodolny (uz mi spadol parkrat do zachoda 😀 ), neznicitelny - furt mi ho ktoresi decko trepne o zem, obrazovka netaha oci, je rychly. fakt super system do momentu pokial nepotrebujes spolupracovat s inym systemom 😀

qetka
10. aug 2020

vymen si baterku, nema dlhu zivotnost a vymena nestoji vela ;)

janka_266
11. aug 2020

Určite iPhone, ale nie 6s, ten má najhoršiu baterku, keď tak ju vymeniť. Neviem aký je starý a ako bol používaný, ale mne 6s, keď som z neho len telefonovala a sem-tam pozrela fb vydržal cely deň. Keď som už nebodaj hrala nejaké hry, na obed som už nabíjala. 😇😂 Android by som nechcela ani zadarmo, a dúfam,‘že ani nebudem musieť 😂

annamarin
11. aug 2020

Ja som presla zo Samsungu (nevyhovoval) na Iphone 6S. Ten som mala 2 a pol roka a fungoval krásne(nesekal, občas spadla nejaká aplikácia) len 16GB mi nevyhovovalo a ešte jedna pre mňa zásadná vec... Keď som s nim bola v zime vonku, tak sa vypinal. Bolo to hrozné. Nemohla som sa ani nikomu dovolať, lebo štrajkoval. Aj keď bola plná baterka. Potom som prešla z Iphonu na Xiaomi mobily a nemôžem si vynachváliť. Pri nich myslím, že veľmi dlho ostanem. Za tu cenu sú veľmi kvalitné. Povedala by som, že oveľa spoľahlivejšie ako Iphone.

juro762
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majuskahamzova
1. jún 2024

Ja mam iphone 3 mesiace vybija sa rýchlo ale zas mam vyhodu ze mi nikdo nehekne fb ani nikde co pri Android som mala stale heknuty fb ale tak nevidim ziaden rozdiel medzi nimi

banalu
1. jún 2024

Mala som kadeco, ale iphone mi vzdy vydrzi najdlhsie. Androidove telefony mi vydrzali rok - rok a pol a zacali problemy... Iphone som mala aj 4 roky. Moj terajsi uz 3ti rok.