Iphone - aplikácia na sťahovanie piesní

diaszoky
2. sep 2022

Baby ja som antitalent, ktora apka je zdarma na stahovanie piesni i tunes nie ja neviem s tym robit dakujem

lilinka126
2. sep 2022

@diaszoky Myslím že žiadna priamo v telefone, co som vecsinou citala tak musis stiahnut cez pc a potom to nahrat cez kabel do telefonu, mám iphone sama som to nerobila ale skus na fb je aj skupina pre apple znacky a tam by ti vedeli poradit skor

janocka
2. sep 2022

zadarmo nie je nič... apple music máš zadarmo mesiac, potom musíš platiť... spotify tiež nie je zadarmo... teda aplikácie sú zdarma, ale hudba nie.

diaszoky
autor
2. sep 2022

@janocka aha okey

kaktusik007
2. sep 2022

@janocka spotify zadarmo je - s reklamami, s nemoznostou preskakovat piesne..... ale mne to celkom staci ;)
@diaszoky akukolvek mp3 ak nie je autorsky chranena si vies dat do telefonu - ak mas mac, cez finder, ak nie - musis googlit ako ;)

janocka
2. sep 2022

@kaktusik007 ale neda sa stiahnut do mobilu, nie? mozes pocuvat len online... ak chces stahovat, musis zaplatit?

kaktusik007
2. sep 2022

@janocka neviem ci sa v platenej verzii da stahovat, ale ano - neplatena je iba online

hnedovlaska1234
2. sep 2022

Ja mám appku eSound. Vieš si tam dať pesničky do obľúbených a tie potom môžeš počúvať aj offline

diaszoky
autor
2. sep 2022

@hnedovlaska1234 uz som stiahla kde si to dat do oblubenych?? Napises mi postup pls dik

hnedovlaska1234
2. sep 2022

@diaszoky lajkeš ich, tam je take srdiecko, na to kliknes a mas, alebo pri tej pesnicke kliknes na take bodky a je tam take ze stiahnut offline :D skús a malo by to tak ist bez wifiny