Internetový obchod Temu

7. júl 2023

Skúšali ste odtiaľ niekto objednávať na sk? Môžte mi poskytnúť recenzie?

bessie12
7. júl 2023

Objednávala som a som veľmi spokojná. Veci vyzerajú ako na obrázku. Tovar som mala do 5 dní od vytvorenia objednávky.
Ale žijem v NL. Je tam uz aj Slovensko ??? Chcela by som objednať pre maminu zopár veci.

oslo1
7. júl 2023

Kupovala som odtial. Je to cinsky obchod priamp v Europe, preto dodanie trva kratko. Maju tam to iste co na AliExpress

blbovina
24. aug 2023

Ahojte, prosím vás ako odtiaľ objednať tovar? Mám ho v košíku a ďalej mi nejde nič.

bessie12
24. aug 2023

@blbovina ako to, že ti nič ďalej nejde?

hiro
24. aug 2023

@oslo1" Je to cinsky obchod priamp v Europe, preto dodanie trva kratko"
Hmm, a to tie miliony predajcov sa kde v Europe usidlili? ;)
"Temu (tee-moo) je online trhovisko, ktoré spája spotrebiteľov s miliónmi predajcov"
S online trhoviskami maju uz ludia skusenosti 🙂 Ale je pravda ze tento sprostredkovatel aspon sidli tu a nie nejake emiraty ci indonezia...

neznama159
24. aug 2023

Neviete mi niekto povedať, prečo mi nedorucili dva balíky tému? Napísali mi, že nebolo možné doručiť, ale dôvod neuviedli. Podľa sledovania zásielky to prešlo Bratislavou až na postu k nám do mesta, ale nikto mi nič nedoniesol áno nedal vedieť. Neviete čo sa mohlo stať?

hiro
24. aug 2023

@neznama159 No, Slovenska Posta pise zmatocne informacie. Ja som niekolko krat videl v sledovani ze nedorucene pre zlu adresu alebo podobne - a vzdy to bolo tak ze postarka len dala zlty listok a natukali tam tuto spravu.

bessie12
24. aug 2023

@neznama159 na poštu si písala alebo volala, ked vravis, že ti to tam došlo???

blbovina
24. aug 2023

@bessie12 no keď dám košík a kúpiť mi nejde, neviem ako zaplatiť
Nič mi neukazuje

bessie12
24. aug 2023

@blbovina mas prázdnu obrazovku?? môžeš urobiť screen prosím ta ? Ťažko takto radit.

bessie12
24. aug 2023

@blbovina inak je tu aj temu skupina. Kazdy kto tam nakupuje sa moze pridat 🙂
https://www.modrykonik.sk/group/12799/

miskasiska
24. aug 2023

Ja mám skúsenosť dobrú, objednávka prišla do 7 dní, doručovala to pošta, jediný problém bol, že na balík neuviedli moje telefonne číslo, ale kuriérka ma pozná,tak vedela kam doručiť.

neznama159
24. aug 2023

@hiro ani žltý lístok nebol v schránke, len mi prišla práva na tému, že ich to mrzí, ale zásielku nebolo možné doručiť a mam si pýtat vrátenie platby. To som spravila a keď som si rozklikla sledovanie zásielky, tak už bol balík poslaný z našej pošty v meste na postu do Bratislavy. Nechápem tomu, čo bolo zle.

neznama159
24. aug 2023

@bessie12 nie, nestihla som. Rovno mi písal tému, že nie je možné doručiť. Z posty mi neprišlo žiadne upozornenie. Ani lístok do schránky, ani sms...

kozarovab
24. aug 2023

A veľkosti ako sedia, sedí M na naše M, alebo kupovať radšej väčšie? Ďakujem

miskasiska
24. aug 2023

@kozarovab Ja som si objednávala spoločenské šaty, bežne nosím veľkosť M a sú mi dobré, len by mohol byť trošku obvod pod prsiami väčší, ale väčšie by boli zas moc veľké. Asi dosť záleží aj od strihu.

bessie12
24. aug 2023

@neznama159 to bola pravdepodobne chyba posty. Aspon, ze temu ta informovalo.

neznama159
24. aug 2023

@bessie12 som zvedavá, či mi vrátia platbu na účet

bessie12
24. aug 2023

@neznama159 myslim, ze s tym by nemal byt problem. Sami ti predsa napisali, ze mas ziadat, aby ti vratili peniaze spat na ucet.

blbovina
24. aug 2023

@bessie12 dakujem krásne, požiadala som o členstvo
Posielam screenshot

bessie12
24. aug 2023

@blbovina musis nakupit za minimalne 10€ a potom kliknut na "checkout". Nasledne ta presmeruje dalej na adresu, tel. cisla a pod..

blbovina
24. aug 2023

@bessie12 aha, dakujem

gabikatrc
29. aug 2023

Ahojte je tu niekto ochotný zaplatiť tovar tým že mu pošlem peniaze na účet skôr alebo by mi urobil objednávku mne toto nejako nejde ani karta mám sumu 18,50€.
Nechce mi to vziat kartu. Len sa slušne pýtam. Ďakujem.

neznama159
31. aug 2023

Tak sa hlásim, peniaze mi v pohode vrátili na účet keďže mi balík neprišiel.

nikitah
12. sep 2023

@bessie12 ahoj,prosím ťa toto čo sa tu rozoberá toje ten eshop Temu Europe? Lebo mne sa stále ukazujú reklamy a páči si má aj nejaký tovar,ale je to všetko veľmi lacné,tak mi je to take divne

bessie12
12. sep 2023

@nikitah reálne ceny sú vyššie. Z toho eshopu začínam nakupovat pravidelne. Vela veci sa mi páči a je to pomerne lacné. Momentálne čakám na balíček. Je to podobne ako Shein.

21
13. sep 2023

@bessie12
@oslo1 dievcata, neviete, ako tam reklamovat tovar? Objednava som pre deti do druziny a miesto 30ks mi prislo 29

bessie12
13. sep 2023

@21 tak im napis, že ti chyba 1 vec, pretoze ti to nedodali. Mali by ti poslať dodatočne.

bessie12
13. sep 2023

@21 chod do svojho profilu, najdi "customer support" a klikni na to. Uplne dole máš "contact us"

21
14. sep 2023

@bessie12 vdaka. Pomohlo