Internetový obchod Fruggo

lastqueen
16. sep 2023

Dobrý deň máte nejaké skúsenosti s internetovým obchodom Fruggo.sk ? O 8 mesiacov bude môj veľkí deň budem sa vydávať 💫 a našla som tak krásne svadobné šaty len nemám s tým obchodom skúsenosti neviem v akom stave tie šaty dorazia či vážne také ako ukazujú na obrázkoch dakujeeem

lastqueen
autor
16. sep 2023
ivanaks
16. sep 2023

@lastqueen Ahoj, tento obchod sa na MK riešil už v roku 2021 a vtedy ženy písali, že ide o podvodný obchod s tovarom z Aliexpress. Niektorým aj niečo prišlo po cca mesiaci, niektorým niečo iné, než chceli a reklamácia v nedohľadne, iné prišli o svoje peniaze a tovar nikdy nedostali. Pochybujem, že sa za dva roky niečo zmenilo...

lastqueen
autor
16. sep 2023

@ivanaks aj som si myslela že dačo na Tom obchode bude lebo majú tam brutálne nízke ceny napríklad tieto šaty stoja 59,99 😂 už to mi prišlo také čudné no škoda lebo pekne sú budem musieť hľadať ďalej 😄

janai1
16. sep 2023

@lastqueen na doručenie majú rok tak to by som sa veľmi nespoliehala ze stihne prist, ak vôbec by prišlo 😂
keď chceš lacné šaty tak to už pozri radšej priamo aliexpress alebo shein kde máš aj aku takú záruku ze neskončíš s dlhým nosom

ivanaks
16. sep 2023

@lastqueen Vieš, on to ani nie je internetový obchod, ale trhovisko. To značí, že oni sú len sprostredkovateľ a keď sa vyskytne problém, dajú ruky preč a Tebe napíšu, že máš komunikovať priamo s maloobchodníkom z Číny. Ak si chceš prečítať skúsenosti kupujúcich z Česka, kde majú tiež registrovanú doménu, tu je celkom "výživné" čítanie: https://www.rexter.cz/rubriky/recenze/fruugo-cz...
A áno, radšej hľadaj inde, ako napchať peniažky podvodníkom.

simona20201309
16. sep 2023

@lastqueen ako áno, majú tam veci aké nemajú nikde inde.
Aj sa niekomu stalo ze niečo naozaj prišlo a v poriadku? 😀😀😀

ivanaks
16. sep 2023
lastqueen
autor
16. sep 2023

@janai1 zo sheinom som spokojná 😂skúsim pozrieť aj tam áno chcem lacnejšie šaty nemá zmysel kupovať za 300-500 € ešte aj viacej kôli jednému dňu

denkabemommy
16. sep 2023

@lastqueen svoj veľký deň má (väčšina) žien len raz za život. Kašli na lacné eshopy. Ak chceš lacnejsie pozri si nejaké v bazári alebo si daj nejaké aj ušiť, no ja napríklad vôbec neľutujem, že som dala peniaze na šaty v požičovni, aj keď tam sú ceny niekedy cez.

simona20201309
16. sep 2023

@ivanaks 😂😂😂 ale tak kúpiť si svadobné šaty z Číny už nie je odvaha ale hlúposť.

lastqueen
autor
16. sep 2023

@ivanaks tak toto nie 🤣🤣🤣🤣 bože to sú presne tie isté šaty 😂😂😂😂😂odpadnem

lastqueen
autor
16. sep 2023

@denkabemommy najrozumnejšie bude keď si šaty najprv vyskúšam a až tak kúpim lebo ptm do dopadne tak že svadba sa ruší 🤣🤣🤣🤣🤣

liz_lemon
16. sep 2023

@lastqueen ty si musis uvedomit, ze to co vidis je len obrazok, nie realita