Internet a TV

sabina_00
18. feb 2024

Dobry den. Prosím odkiaľ odporúčate internet a TV ? Máme telekom ale chcem ho zrušiť.
TV programy mame cca 90 ale vôbec toľko netreba stačia tie základné no hlavne aby tam bola LaLa TV :D no nahlavnejsie aby tam bol archiv lebo ho vyuzivame velmi casto. a internet aspoň tak rýchly ako mame teraz (druhá foto).
Existuje niečo podobné prosím?

13uzivatelka11
18. feb 2024

To ste zrovna nemali dáky výpadok keď si to merala? 8mb? 🫣 ak máte u vás optický internet, tak si dajte ten..

cyberk
18. feb 2024

8Mbps :DD sorry len ma to rozosmialo

sabina_00
autor
18. feb 2024

@13uzivatelka11 všetko fungovalo normálne 🤷‍♀️ takto mi to ukazuje v aplikácii..

sabina_00
autor
18. feb 2024

@cyberk screen som spravila z aplikácie. Internet mame rýchly tak neviem. Staci nám na bežné surfovanie, sťahovanie, pozeranie filmov. Nevyznám sa v tom takže neviem

13uzivatelka11
18. feb 2024

Toto nie je rýchly internet 😀 ale chápem ze stačí, ale za to aký je pomaly je dosť drahý. Ako píšem, ak máte možnosť na optický internet, pozri ten aké má ceny s TV.

egonsk
18. feb 2024

Internet mas ADSL 8/1Mbit, zisti si co je v moznostiach dalsich poskytovatelov na tvojej adrese. Na HDTV a pouzitelny internet musis mat vyssiu rychlost k dispozicii, inak to bude bieda... Pozri ci mas DIGI v dosahu....

doriiis
18. feb 2024

Všetko máme od O2

sabina_00
autor
18. feb 2024

@13uzivatelka11 rýchly myslím tak že nám stačí. 🙂 neseká sa vôbec. Načítava plynule. Tak neviem no 🙂 nieje zlý ale telekom si každú chvíľu mení balíky a len pridáva na peniazoch a inak nieje žiadny rozdiel..

zorkahorka
18. feb 2024

Internet neporadim, ale my mame kuki.tv, maly balik za 9 e s cca 30 programsmi a je tam aj lala plus 3 dalsie detske.

monciika
9. mar 2024

Doma máme Orange, obraz je kvalitný to sa musí uznať, mesačný archív a samozrejme aj Lala aj ostatné detské kanály sú tam 😀.. zatiaľ nebol žiadny výpadok za 3,4 mesiace čo ho máme v domácnosti .. aj internet máme od nich no spolu s tv

lakebabe
9. mar 2024

@sabina_00 internet mame orange a sme spokojní , všetky tv mame na satelit ma Skylink

sabina_00
autor
10. mar 2024

Ďakujem dievčatá. Zisťovala som si.. A máme tu optiku dsi dáta. Dala som to a zatiaľ super. Spokojnosť