Instagramové mamy

6. máj 2023

Ahojte,už dlhšie na sebe pozorujem jednu vec a chcela by som pocut vas názor.
Keď tak pozerám niektoré instagramove mamy stylom niky_rich a vidim ako chodi hore dole bez malej- bola v Mexiku, potom zase myslím na východe,teraz Praha a keď vidim ako je mala stále s otcom nepríde mi to v poriadku. Nehovorim o tom že doma nič v podstate nerobí a že ma upratovačku vari mama ok,sak keď si takto môže pomôcť prečo nie. Ja tiež chodím na nechty,pedikúru,s kamarátkami si sadnut na kavu ale proste nechodim na týždeň preč pravidelne. No a čo tým chcem povedať? Sere ma to že sa nad tým pozastavujem, niekto povie že som zavistliva ale to nie je závisť a sere ma to že sa nad tým pozastavujem a že mám taký móres ale príde vám toto v poriadku? Naozaj aj ja s malou chodim hore dole na dovolenky ale proste nepríde mi v poriadku sa nevenovať dieťaťu. Vám áno?

sejjby
6. máj 2023

Áno, toto je závisť 😃 hoci ktorá keby mala tú možnosť tak ide

marca12
6. máj 2023

Prosim ta a ty vies z ig profilu zhodnotit,kto je aka mama? Ig nie je realny zivot. Nauc sa najskor ako funguju soc.siete a potom ich pouzivaj.

doriiis
6. máj 2023

Ako sa hovorí: Život by bol krajší,keby sa každý staral sám o seba.
Tak načo ju folovujes,ak sa ti tak prieči? Však daj unfolov a dovi.Zjavne je to jedna z mnohých,ktoré sa dobre vydali a ktoré si cez ig ,,zarábajú".A áno,aj vďaka tebe.Kedze ju zjavne sleduješ.

bloger
6. máj 2023

Treba si aj oddýchnuť od detí. Dalo by sa samozrejme o tom diskutovať. Nemôžeš ale takto posudzovať. Len na základe instagramu.

zuzulka558
6. máj 2023

Keďže sa o druhých nejak nezaujímam preto to ani v mobile nemám ani nikoho nesledujem ani žiadne aplikácie nepouzivam,, užívam si z vlastnou rodinou

majlo1234
6. máj 2023

Kazda sme nejaka, nie kazdu zenu naplna venovat sa dietatu, nie kazda ma silne materske citenie ci ako to pomenovat. Keby som mohla syna nechat na tyzden s otcom, uz som aj ja v mexiku. I led by mi bolo smutno asi, urcite by som si to uzil

domiklik
6. máj 2023

Vidíš, možno čas, ktorý oni venujú svojim deťom je prežitý kvalitnejšie, ako čas, ktorý venuješ svojim deťom ty 24/7... V preklade som len chcela... Staraj sa o seba, budeš sa mať lepšie 🙂

0silvia0
6. máj 2023

Ked ta nieco sere, co nevies ovplyvnit, tak to vyhod zo svojho zivota.
Mna tie zeny neseru, lebo ma nezaujimaju a nemam ani instagram.

luccija
6. máj 2023

A čím má zaujať tým, že vari, behá okolo dieťaťa ihrisko?Teraz všetci cestuju, tak musí ísť s davom a dať niečo putave
Čudujem sa, že sa pohorsujes nad cudzím profilom a dieťaťom.Dieta má aj otca, starých rodičov...

luccija
6. máj 2023

Tak schválne som si ju pozrela veď na väčšine dovoleniek bola s dieťaťom.V Prahe mohla byť pracovne.Ale to je presne typ ženy, ktorá ma väčšinou dieťa ako módny doplnok.

kikulienkadd
6. máj 2023

Ahoj, nemám instagram, odišla som aj z Facebooku a to,ako sa kto venuje deťom ma netrápi a nezaujíma. Starám sa o svoju rodinu a svoje deti. Kamarátky majú podobné zmýšľanie a možnosti ako ja. Som s tým,ako žijeme ok,druhých sa snažím nehodnotiť.

kristinapetronela
6. máj 2023

Niky je na oslave v prahe ..dajme tomu že zajtra poobede bude doma .tak stráži otec alebo babka ...úplne normálne nezavid

heleninamama
6. máj 2023

Preboha ženy, už pochopte, že nie pre každého je decko jediným zmyslom života, jeho jedinou náplňou, radosťou a cieľom. Nie každý túži byť s dieťaťom nonstop a venovať sa mu od rána do večera, či dokonca mu obetovať svoj život. Ľudia majú deti z rôznych príčin a rôzne ich vychovávajú. Je to len a len ich vec a je to úplne v poriadku.

ndrag
6. máj 2023

Ty vidis na instagrame iba velmi maly, mikro fragment zivota takychto influencerov. Je to velmi kontrolovane prostredie a vacsina postov je platena reklama a tie co aj niesu, su tam preto, aby oslovili novych followerov. Je to ich zamestnanie, nie bezny zivot. Tvoja zavist a pohorsenie je v tomto pripade uplne mimo :D sorry.

petamich
6. máj 2023

nie som IG mama, IG sice mam ale nejako zasadne nevyuzivam a nesledujem, to len na ilustraciu, ze som len "obycajna zena" a teda mam upratovacku, okej varim ja alebo obcas prinesie svokra a tiez pravidelne chodim na vikendy prec bez muza a dietata, predstav si aj s muzom uz sme boli 2x mimo domu na par dni bez dietata (maly bude mat dva roky) a napriek tomu si myslim, ze som vyborna matka, malemu sa bezne venujem na 120% a tak si snad raz za cas mozem dopriat oddych - ci statutom matka zanika pravo na JA? 🙂

netvrdim, ze patris do tejto skupiny ale strasne mam rada mamicky co sa takto pohorsuju a potom s dietatom nejdu von ako je tyzden dlhy, bezne im dvojrocne dieta pol dna pozera telku a zvysok dna je na tablete, hlavne aby pokoj dalo ale budu sa tvarit ake su to krkavcie matere tie ostatne, co si dovolia ist na dovolenku bez dietata

som_realistka
6. máj 2023

😊, akoby som počula moju kolegyňu, na hodine AJ sme mali povedať aká je pre nás ideálna dovolenka, tak som povedala, že ak si mám oddýchnuť tak bez detí, pol hodiny mudrovala, že čo som to za matku

nataly420
7. máj 2023

A moja mama chodila na mesiace prec za prácou :D a to ne pre teba pohode ? Keď do roboty ide tak to áno ale na dovolenku nie ? 😄 nezavid

rk123
7. máj 2023

pride mi to uplne normalne. keby takto isiel otec dietata tak to normalne je, ale ked ide matka tak to normalne nie je? 😀
ale teda tvrdit ze doma nic nerobi je trosku odveci nemyslis? ty s nimi zijes, byvas?
aj my mame upratovacku, ale to neznamena ze doma 100x denne nespratavam veci a neupratujem vobec. jedlo si objednavame niekolkokrat do tyzdna, ale tak isto varim kazdy den a niekedy aj 2x.
takze vsetko mi pride v poriadku, len tento tvoj pohlad mi nepride v poriadku

dadis
9. máj 2023

Aka si ty len matka, ze svoj cas venujes Instagramu namiesto venovania sa detom, manzelovi a domacnosti 😆😆😆???...mimochodom ber to tak, ze influenceri na IG zarabaju (lebo hodiny na ich ucty cumia zvedavi ludia ako ty a mozu im podsuvat produkty a prezentovat partnerstva zaroven so svojim "dokonalym" zivotom)