Instagram - upozornenia

14. nov 2021

Ahojte mám jednu pre niekoho nepodstatnu otázku .. ale mna to z jedného dôvodu zaujíma . Keď Vám pride na instagram upozornenie typu : ľudí ktorých možno poznáte , a vyhodí Vám tam profil ktorý možno poznáte , je to profil ktorý napr navštevuje váš profil alebo ho len instagram vyhodnotil na základe spoločných priateľov ?

alexandra2468
14. nov 2021

Instagram ho vyhodnotí na základe spoločných sledovateľov

spadnutaslivka
14. nov 2021

na základe spoločných priateľov, na základe možných spoločných záujmov. Môže tam byť možno aj to, že ten profil pozeral teba, ale keďže tuším, čo za tým hľadáš, tak sa na tento aspekt rovno vykašli, lebo to je najmenšia pravdepodobnosť. Odporúča ti ľudí na základe rôznych algoritmov, ale hlavne na základe spoločných známych a spoločných záujmov

mirabelia
14. nov 2021

Mne väčšinou instagram odporúča ľudí, ktorých si pridali do priateľov moji priatelia 🙂 Napríklad na facebooku to je tiež takto. A keď som si na facebooku niekedy pozerala niekoho profil, tak mi po istom čase danú osobu hodilo ako "Ľudia, ktorých možno poznáte" ...a toto sa mi deje aj na instagrame...minule som si tam pozerala jednu osobu, ktorá ani nevie, že existujem a potom po týždni mi vybehla ako návrh.

autor
14. nov 2021

@spadnutaslivka aj som si myslela že vyberá na základe spoločných priateľov len mi prišlo cudne že prečo práve ta osoba 😀 taka nejaká náhoda že Zrovna ta osoba 😀 ale ok som rada že je to tak ze to ig vyhodil na základe spoločných priateľov a nie že ma pozera 😀 to dúfam že nie hahaa

autor
14. nov 2021

Lebo mne to normálne ešte prišlo do upozornení. V mojich upozornení na profile som tu osobu mala , že možno ju poznám .. a to sa mi nepáči keď som ju tam videla 😀