Instagram - sledujúci

simcucik
19. jún 2024

Ahojte, viem že keď viac sledujucich odstranim instagram mi ďalej nedovolí. Ale ja chcem preriediť ludi ktorých sledujem resp. moj priateľ 🤣 a čo i len 1 odstranim vráti sa to tam, nedá sa odstrániť follow proste všetko sa vráti a ukazuje tie iste čísla ani ten follow nezruší, neviete prečo? Ani po dni sa neodčítali tí ľudia ktorým som follow zrušila

zuzzuzi909
19. jún 2024

Mne to tak normalne ide. Uz som to tiez viackrat riedila, kedze casto davam niekoho sledovat len kvoli roznym sutaziam. Zakazdym to islo v pohode. Mozno len nejaka technicka vada, vyskusaj to neskor 🙂

beloved
19. jún 2024

@simcucik A priatel vie, ze mu to ides odstranit?

simcucik
autor
19. jún 2024

@zuzzuzi909 napríklad na mojom profile to ide tiež pohode ale sledujem dokopy 110 ľudí 😃 a on ich tam má strašne veľa

simcucik
autor
19. jún 2024

@beloved no nie potajomky mu mažem sledujucich 👀 jasne že vie preboha

januska12323
19. jún 2024

Veď nech si to maže sám.

martinkatinka
19. jún 2024

@simcucik ty mu zmazes, on prida? 🤷

beloved
19. jún 2024

@simcucik Pre Boha, ved klud, len sa pytam 🙂 Mam insta, ale neviem si predstavit, ze by mi manzel mazal ludi co sledujem, ani s mojim suhlasom, ani bez.

brrunetkaa
19. jún 2024

Bože môj 😂 dufam, že máte max 15 obaja….

anna_maria1
19. jún 2024

No tiez neviem, co s tym mas, mne to takisto ide uplne v pohode 😀 Mozno skusit len pockat, lebo mne tam blbne casto nieco. Zakazdym je to nieco ine, ale teda vacsinou spravy, taketo funkcie nie. 😂

butterflyeffect
19. jún 2024

Naraz vela nezmazes, dokonca za to mozes dostat blok, myslim ze je tam nejake obmedzenie na den/tyzden, ked uz to chces robit musis pockat par dni kym ta znova pusti a mozno max 10-20 ludi na den. Statistiky IG to beru ako follow-unfollow, umele navysovanie followerov, napriklad influencerom to znizuje rating a dosahy na profile

simcucik
autor
19. jún 2024

Cením všetkých ktorých pohoršilo že mu ich mažem ja 🤣 my natom nevidime nič zlé, ale ako vidim všetci ste pohoršený z toho (a nie nemáme 15, bohužiaľ toto obdobie už máme dávno obaja za sebou 😃) . ďakujem každému za normálnu odpoveď 🙂‍↕️