Instagram - rady

28. jún 2023

Dobry den, mam dve otazky:
1.ako docielit najvyssiu kvalitu obrazkov pridavanych do stories, do stories pridavam ukazky mojej prace - robim reklamu, loga, grafiky a ked do stories pridam foto /posielam si ich z pc do telefonu cez mail/ maju velmi znizenu kvalitu, nedajboze tam pridavam este hudbu a text...neostre, nekvalitne obrazky
2. poradte nejake zaujimave aplikacie, ktorymi urobim stories zaujimave, putave, interaktivne - meniace sa obrazky, koalze, prichadzajuce pismo a pod...
Velke dakujem, som ig biznis zaciatocnik.

athena27
28. jún 2023

1. nainštaluj si instagram do PC nemusíš si preposielať foto do mobilu
2. keď pridávaš stories je tam dosť možností možno ti to bude na začiatok aj stačiť. Existuje veľa rôznych apiek na úpravu fotiek no tie kvalitnejšie sú platené..
pre začiatok nie je ani tak dôležité či upútaš extra kvalitou fotky či meniacim sa obrázkom ale obsahom.. sústreď sa na obsah a počet folowerov (len drobná rada)

autor
28. jún 2023

@athena27 Dakujem pekne, tie moje foto maju super kvalitu ci v pc ci v mobile, ako nahle zverejnim stories napr s hudbou, textom, kvalita o nicom, chcela som tie stories robit putavejsie vizualne ...

athena27
28. jún 2023

je pravda, že keď pridám hudubu do stories kvalita ide nižšie ale nie o veľa zas. neviem čím to je. tak rada nanič no :( :D

beus1_8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beus1_8
28. jún 2023

Čauko. Ono to funguje tak, že keď máš vyšší počet followerov a teda ako majú influenceri, neviem či to náhodou nie je len tak, že stačí 10 000 tak automaticky sú tvoje príspevky kvalitnejšie , či už s hudbou alebo bez hudby, nakoľko je tvoj účet “overený”

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanka.zuzu
28. jún 2023

@lenka_aknel tiež sa čudujem, že grafička si posiela cez mail 😀

lenka_aknel
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
28. jún 2023

@lenka_aknel to mam nastavene som si to hned urobila