Instagram - príbehy

22. aug 2024

Stalo sa vám už,že vaša kamarátka vidí niekoho príbeh a vy nevidíte ? Ani príbehy ktoré ma vo výberoch nevidím a ona hej

mimusa18
22. aug 2024

Tak potom tá osoba má pred tebou skrytý príbeh

nasasa_1
22. aug 2024

Presne tak. Ty si vieš "bloknúť" ľudí alebo teda len skryť pred nimi príbeh, aby ho ten dotyčný nevidel. 😉

autor
22. aug 2024

To nechápem.. lebo s tým človekom sme absolútne za dobre

gaborka28
22. aug 2024

Na instagrame je moznost dávať obsah aj pre tzv close friends - to znamena, že nieco vidia iba ti, ktorí sú v skupine blízkych priateľov. Nemusite mat zle vzťahy, len ak si napr kolegyňa a znama a kamarátka je napr sesternica alebo kamarátka, môže to dotyčný mat takto rozdelené. Bez toho, že by nieco mal proti skupine ľudí, ktorí sa do close nedostanu

autor
22. aug 2024

@gaborka28 ja viem že sú close friends ale toto je príbeh normálne nie na close fr

yvanyta
22. aug 2024

Má pred tebou skryté príbehy..

ssimusska
22. aug 2024

@autorka Proste nechce aby si to videla ty 😄

autor
22. aug 2024

@ssimusska mňa skor napadlo či to nemôže byt nejaká chyba v systéme… lebo naozaj mi to nejde do hlavy

ssimusska
22. aug 2024

No neviem, mne ig skôr robí iné chyby ako toto.

autor
22. aug 2024

@ssimusska no však asi sa to opýtam dotyčnej narovinu

gaborka28
22. aug 2024

Aj ja mam takých priateľov, ktorí keď majú príbeh pre úzky okruh ľudí, svieti to koliesko okolo fotky na zeleno. Ak ho majú dostupný pre ostatnych, svieti na oranžovo. Takto ma napr z mojej rodiny určené pribehy len pre rodinných príslušníkov, ktorých ma v tej skupine zaradených. Takze dá sa to takto rozdeliť aj v príbehoch. Asi najlepšie spytat sa dotyčnej osoby priamo a uvidis 🙂 ja len že to nemusi hneď znamenať, že ma zablokované príbehy pre teba.

autor
22. aug 2024

@gaborka28 ja viem že sa to dá takto deliť.. doteraz som jej príbehy vždy videla ešte som jej aj koľko krát povedala že videla som že si bola tam a tam a sme kecali o tom… naposledy čo sme spolu boli sme sa nerozišli v zlom absolútne… akurát je pravda že ja niekedy aj týždeň neodpisem.. možno to ju nahnevalo ktovie alebo jej niečo niekto povedal

gaborka28
22. aug 2024

Verim, že si to vysvetlite 😊

autor
22. aug 2024

@gaborka28 aj ja.. a ďakujem 🙏🏼❤️

butterflyeffect
22. aug 2024

Da sa odstavit clovek ze aj ked nadalej ma sleduje neukze mu moje pribehy. Ale uprimne toto riesit-u mna keby niekto zacal riesit ze “kamoska vidi tvoje pribehy a ja nie” , tak rovno ho odstranim z folloverov aj zo zivota. Nemam rada ludi ktory riesia viac moj zivot ako svoj. Ak ta odstavila na IG asi ma na to dovod a aj keby ze nie je to jej rozhodnutie, a ked sa v tom budes vrtat tak ta moze odstavit aj zo zivota.