Ikea - internetové objednávky

eternity24
19. okt 2021

Dobry den. Prosim nevie mi niekto poradiť ako funguju internetové objednávky v Ikea? Ked bol lockdown viem, že mali možnosť obj a dorucenia kurierom az domov. Teraz to skusam uz par dni, ta možnosť tam svieti, ale nikdy ma to nepustí ďalej. Ked zadám smerovacie číslo na kt chcem balík dorucit , vyskočí mi hlásenie, ze tato služba nieje z kapacitných dôvodov momentálne k dispo a mam skusit neskor. Sestra mi spomínala, ze maju na internetové obj nejaké limity, vybavia iba určitý počet cez den. Tak som to skusala predvčerom aj vcera v rôznych časoch, a aj dnes v noci. Čakala som do polnoci, myslela som, ze teda nabehne novy počet povolených obj na dnešný den a znova mi to neprešlo. Potom 4:10 a cca 7:20. Nikdy ma to nepustí. Neviem mi prosim niekto povedat ci teda sa este da objednať Ikea cez Internet alebo treba na to protekciu? 😀 Dakujem

nika82
19. okt 2021

musis objednavat neskoro v noci tak po 22 ti to mozno naskoci alebo skoro rano

eternity24
autor
19. okt 2021

@nika82 ved som skusala rano okolo 4tej aj hned ako sme sa zobudili pred 7:30. Ale po 8:00 mi to uz prešlo. Neviete prosim ako mam vymazať tuto diskusie? Keďže je to uz vybavené? Dakujem.

galganka
19. okt 2021

Určite idú, v nedeľu som robila objednávku a vo štvrtok má prísť.

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz