Hraný film pre 4-ročné dieťa

alex2019
25. dec 2022

Ahojte,
nemate nejaky tip na hrany film pre 4 rocne dieta (je to chlapec a ma skoro 4). On miluje spievankovo, teraz najma kralovnu harmoniu a potom obcas krtka, vobec nepozera take rozpraky co maju aj nejaky dej (ziadna labkova patrola atd). Jedine co jeden cas pozeral bol Dobry dinosaurus na Disney. Minule sme boli v hoteli a zaujal ho film v telke o malom dievcatku. Chcela by som skusit aby sme si spolu daco pozreli teraz cez vianoce, nieco s dejom idealne hrane nie animovane. Nemame standardnu telku (markizu a podobne) len netflix, hbo a disney tak idealne nieco co je tam. Dakujem za tipy a pekne Vianoce prajem 🙂

amonet
25. dec 2022

s tebou mne bavi svet, to nasu 2rocnu bavi fest lebo je tam vela deti. a potom draci- ked draka boli hlava, alebo zakliate pierko ju zaujalo. neviem preco ale sedela a kukala a to ona nedokaze sedet ani pri jedle😅

martinmmartin
25. dec 2022

nejaku grotesku by nekukal?

uglybetty1234
25. dec 2022

Jurosik

basska_b
25. dec 2022

Moja 4.75 rocna si kukla Lotrando a Zubejda a Sipkova ruzenka, take tie klasicke rozpravky, a to ona nie je nejaky TV maniak... Lotranda jej bolo treba vysvetlovat miestami, ale take tie klasiky asi kukne. Poznate ten youtube kanal BimBamKuku? Tam su velmi pekne rozpravky, klasicke a ca 15minutove

nikaeli
25. dec 2022

možno Garfield? alebo Šmolkovia v New Yorku..
kanál BimBamKuku je super 🙂

rakywanda
25. dec 2022

Moja milovala Bambulku.

ankare
25. dec 2022

@alex2019 otecko sa mi nepáči

tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex2019
autor
26. dec 2022

@tanisha
@rakywanda a kde to pozerate?

alex2019
autor
26. dec 2022

@basska_b
@nikaeli dakujem za tip, vobec som o tom BimBamKuku este nepocula, tak urcite pozriem

nikaeli
26. dec 2022

@alex2019 BimBamKuku je na Youtube 🙂

tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1mina
26. dec 2022

Bimbam kuku aj nasu 4 rocnu bavi. A ju este take rozpravky : na vlasku, shrek, ladove kralovstvo...

rakywanda
26. dec 2022

@alex2019 to sú už roky takže vtedy na DVD 😊, ale v MŠ púšťam cez YouTube. A ešte milujú decká z YouTube Rozprávky vlka a líšky ako už vyššie spomínali. Najmä Tri prasiatka a Janko hrasko.