H&M objednávky

21. jún 2024

Ahojte, chcem sa opýtať, baby, ak objednávate z H&Mka.. ja som si naposledy objednala pred cca mesiacom a dopredu zaplatila, no objednávka mi nedorazila "z tech. pricin" a samozrejme vrátili peniaze. Pred týždňom som si objednala znova a síce písali, že to môže trvať až 9 dni, furt sa to nikam nepohlo.. túto objednávku som platila na dobierku a dnes, keďže mali super zľavy, som si objednala znova, do predajne a zaplatila som vopred.. obávam sa, že mi objednávky znovu zrušia z nejakých pričin.. chcem sa preto opýtať, či ste v poslednom čase odtiaľ objednávali a všetko bolo v pohode 🙂 ď

luteam
21. jún 2024

Ahoj ja som objednavala asi dva tyzdne dozadu a nebol problem asi za nejake 4 dni som to mala doma

autor
21. jún 2024

@luteam vďaka za odpoveď, no dúfam, že to teda príde včas aj mne :/

jakubrianka
21. jún 2024

Robila som 3 objednávky v HM v priebehu posledných dvoch týždňov a všetky došli do 4 dní. Len ja vždy kupujem na dobierku ak je možnosť.

oli18
21. jún 2024

Ja sice s objednavkou skusenost nemam, ale teraz som si v kamennej predajni prvy krat kupila saty. A musim skonstatovat, ze velmi nekvalitne usite. Dokonca 2 dierky na rukave. Velmi som vahala, ci ich nevratit a prevazilo to, ze sa mi velmi pacia. Musela som cast vyparat a presit na novo. Mam saty z Reservefu, Mochita, Bonprixu a takou fuserinou som sa este nestretla. Povedali mi, ze tovar sa neda vratit len tak, bud len na vymenu, alebo ostane kredit na dalsi nakup.

autor
21. jún 2024

@oli18 mne ich výrobky prídu celkom kvalitné, na to, že je to fast fashion.. a s výmenou som nikdy problém nemala.. akurát ma teraz desí tá dĺžka objednania, lebo furt mi píše, že sa to ešte ani neodoslalo a už je to týždeň:/

autor
21. jún 2024

@jakubrianka ja som si objednala na dobierku v pondelok a stále to ani neodoslali, dokonca mi ani nepripísali body na kartu.. a objednala som si fakt krásne veci na leto, tak dúfam, že to dojde bez problémov do ďalšieho týždňa..

pralinka86
21. jún 2024

Ak majú akcie, tak dodanie trvalo dlhsie, cca tyzden, mozno trošku viac, inak zhruba za 3 -4 dni doslo

autor
21. jún 2024

@pralinka86 ach no, snáď to bude kvoli tým výpredajom, len som fakt skeptická kvôli tej predošlej zrusenej objednavke z ich strany.. ďakujem vám všetkým za odpovede 🙂

sara07
21. jún 2024

objednávala som pred 7 dnami a až dnes ráno mi napísali že mi posielaju objednávku, ten vypredaj ked bol , platila som kartou, zrejme ked toho maju viac tak je to dlhšie

jakubrianka
21. jún 2024

Nejaké veci som aj vracala a to im zvyklo trvať kratšie. Ešte len včera mi prišiel mail, že vratku obdržali posielala som 13.6.
Mali upozornenie, už keď som ja objednavala tovovar,
že sa časy dodania môžu predĺžiť. Asi záleží aj aký tovar si kupovala. Ale veci sú krásne.

jakubrianka
21. jún 2024

Ale ja som objednavala ešte pred vypredajom. Na HMku sa veci rýchlo vypredavajú, a keďže veľa kupujem súrodenecké oblečenie, som rada ak majú všetky veľkosti takže na výpredaje a zľavy nečakam.