Hľadám film

pangel
14. okt 2022

Ahojte hladam jeden film ktory som videla uz strasne davno. Neviem preco ale pamatam si ho pod nazvom Volanie o pomoc. Strasne vela krat som ho hladala no nenasla som ho ani pod nazvom ani pod opisom tak snad mi pomozete. Pamatam si par casti z filmu. Bola to zena a mala schyzofreniu a raz sedela v aute niekde v noci odparkovana a videla chlapa takeho tucneho vyzeral ako nejaky ozran a snazil sa jej akoze dostat do auta mal sekeru a akoze jej rozbijal auto tou sekerou a ona kricala davala ruky pred seba a on zrazu zmizol auto bolo neposkodene. Dalsie co si pamatam tak sa mi zda ze ona patrala po niecom alebo niekom viem ze nasla nejaky dokument na zahrade myslim ze pod chodnickom z kamenov zda sa mi ze to bolo o nejakom dievcatku. Dalsiu a zial poslednu vec ktoru si pamatam ze ta zena isla k niekomu domov a klopala na dvere a kym jej nikto neotvaral znovu mala vidinu toho chlapa so sekerou a ona zacala panikarit myslela si ze je skutocny siel akoze po nej chcela sa branit nejak a ked zdvihol na nu sekeru ze ju ide zattat tak dala pred seba ruky a ked sa nic nedialo pozrela sa pred seba a nikto tam nebol. Ano ja viem ze som to popisala zle ale snad sa tu niekto najde kto by mi vedel pomoct vypatrat ten film 😃ste moja jedina nadej

nika_146
15. okt 2022

Moze to byt toto?
Still small voices

https://www.youtube.com/watch?v=NgpXsxxDngY
pangel
autor
15. okt 2022

@nika_146 jezuus ja vam strasne pekne dakujem je to ono 😍😍🙏🏽