Google náš každodenný

10. máj 2024

Ženy poznáte google ?

stellarstar
10. máj 2024

Polovica určite nie 🤔

zuzinka888
11. máj 2024

Tu su zeny rychlejsie a mudrejsie ako google. Uz som vyuzila ich "sluzby". Hlavne ked potrebujes rychlu odpoved a nie 3456788 clankov, musim precitat metrovy clanok, 45 reklam aby som sa dostala k pointe.

miadi
11. máj 2024

@zuzinka888 Skus googlit v anglictine najdes hnet aj rychlu odpoved . Tu mas tiez niekedy metrove odpovede a niektore aj bez pointy .😉 tu sa kocka opyta ci mà ist na rande s cudzincom co ju oslovil pri blikackach s autom z ambasady.. a odpoved je ze je to sofer co mà rodinu chce len sex a ona nema byt lahka a ako je vobec mozne ze jej dal len tak vonku na ulici svoje cislo???? Ludia by sa mali menej pytat a viac spolahnut na vlastny rozum .

lenkag21
11. máj 2024

Ja a Google fungujeme spolu nadpriemerne 👌🤭
Mne sa smejú,že keď vypnú Google,budem stratená.
Ja hneď keď treba,pustím Google a hľadám 😅🤦‍♀️ale hneď..pýtam sa výnimočne,keď nenájdem čo hľadám😁..ale hľadám aj na forách,tak smelo píšte 🙂👍

tykat
11. máj 2024

To ešte niekto používa google? Chat GPT nič?
Ale pohádať sa dá len na koňovi, vážme si že tu odpovedajú živé bytosti.

zuzanaete
11. máj 2024

Mam pocit, ze MK je slovensky google. Niekedy sa tu aj ja dozviem zaujimave veci, ale mnohe otazky su zalezitost chvilkoveho googlenia.

hiro
11. máj 2024

@tykat No, obyčajne hľadám odborné veci a google dá na krátku otázku odkaz na stránku kde je to presne popísané. MS Edge mi automaticky dáva aj UI odpovede a málokedy je to presne to čo potrebujem a píše veľa zbytočnej omáčky. Ja potrebujem presnú a krátku odpoveď. A rýchlo. Nie že ešte musím spresnovať o čo mi ide.

sevrin
11. máj 2024

Keď som muž a poviem, že nepoznám, tak čo sa stane?

rozculena
11. máj 2024

@tykat gpt je o ničom

bloger
12. máj 2024

Určite poznajú ale google nie je živá bytosť. Tak isto ani umelá inteligencia. Kedysi sa ľudia spolu rozprávali. Teraz už je to skôr tak, že opýtam sa gúgla či AI.